Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

A csokoládés-kávés szappan élénkít, mint egy gőzölgő, zamatos mokka egy kocka csokival. Oliva alapú szappan, mely régi toszkán hagyományok alapján készül.

Odil

2015. június 30.

Szárazon kakaós és kávés, kicsit szinte dohos, semmiképpen nem gourmand, de nagyon egyedi és élvezhető az illata. A habja krémes, a tartóssága vállalható, akkora élmény vele fürdeni, hogy miatta buzultam bele a szappanos fürdésbe. Egyébként a hajamra vettem, hogy majd jó lesz és koffeines meg ápolós meg illatos, hát nem, két inkább kínos próba után boldogan eltusoltam. A vicc, hogy a testemen és a vádlimon abszolút kellemes érzés, nem feszül utána a száraz bőröm, viszont a kezemet pikkelyesre kapja szét, az arcomon pedig ki sem merem próbálni, lévén a kakaóvaj komedogén, szóval a legesélyesebb, hogy a bőröm egyszerre lenne hámló és pattis tőle. Nem fogom újra venni, de elindított egy úton, és az baromira tök jó, köszi Nesti, erre jó vagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Picieri

2013. június 10.

Az illata isteni finom, csokis-kávé, de nem is tudom mihez hasonlíthatnám. :) Amikor kicsomagoltam ketté kellett törni, mert két kis kocka van benne, nem olyan mint a nagy önvédelmi nesti dante-s szappanok :) Nagyon finom, szinte selymes a habja és nagyon jól tisztít. A legmegdöbbentőbb az volt, hogy egyáltalán nem szárította ki a bőröm, inkább puhította. Az illata sajnos nem érződik olyan sokáig a bőrön, de szerencsére a fürdőben árad ez a fincsi illat. Nekem nagyon bevált, nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.