Nesti Dante

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. augusztus 25.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

• A megszokott Nesti Dante szappanok egzotikus, trópusi illatokban. A St. Barth kókusz étvágygerjesztő, telt illata keveredik a frangipani virág fűszerességével. Kókusz tartalmánál fogva hatékonyan táplálja a bőrt.
  • SLS-mentes
  • Paraben-mentes

Kiszerelés: 250 g

Timi8

2020. július 11.

Hatalmas Nesti-dante rajongò vagyok, valòjában évek òta télen-nyáron kizáròlag ezzel zuhanyzom. Pár évig nagyon problémás volt a bőröm, gyògyszert is kaptam rá, de ezzel még akkor is simán meg tudtam mosakodni, sosem irritálta az arcbőrömet sem.
Hozzátenném, a Dove reklámszlogenjével ( "..Nem szárìtja bőrét mint a szappan.." ) teljesen ellentétes a hatásmechanizmusa, hiszen miòta használom, bizony nincs is szükségem testápolòra... Bárhol járok, keresem-kutatom, ahol csak látok belőle, megveszem. Sajni egyre kevesebb helyen kaphatò. Régebben Müllerben vettem, de Auchanban és Tesco-ban is vettem már, persze egyik helyen sincs már nagy bánatomra. Most legutòbb egy apròcska biobolt teljes készletét sikerült maradéktalanul felvásárolnom, ritkán kapnak belőle, akkor is csak pár darabot... :(
Jelenleg pont ezt a változatot koptatom de igazibòl nem lehet velük mellényùlni, mind isteni! Kissé drágának tűnhet elsőre, főleg a 200-300 Ft-os szappanokkal szemben, de azokkal nem is érdemes összehasonlìtani, teljesen más és baromira kiadòs. Brutálisan magas minőség!
Szoktam vinni rokonoknak, barátoknak, csak ùgy, ajiba, és pillanatok alatt mindenki függővé válik tőlük. Kivétel nélkül imádják.
A legeslejobb!!! Remélem, mindìg tudok belőle beszerezni és sosem kell leváltanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

zs001

2020. február 22.

Lánykáim választották, és teljesen beleszerettünk az illatába :-). Friss, virágos illat, enyhe kókusz beütéssel. Nem fürdéshez használjuk, nem szeretem a szappanokat, hanem a fürdőszobai szekrénybe tettük, a tiszta törölközők közé. Valami mennyei illata van így a törölközőinknek, élmény elővenni, és meglepően tartósan meg is marad az illat. Tavaly nyáron vettük, az illat az intenzitásából nem vesztett még semmit sem. Azt hiszem, szó szerint örök darab marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Mandulaszem

2018. augusztus 18.

Hatalmas frangipani-kókusz kombó fan vagyok, ráadásul rajongok mindenért ami, trópusi,egzotikus. Na,ez az illat pont ilyen. Visszafogott, kellemes, érzéki illat. Finoman habzik, jó vele a fürdés, szeretem, s habár az illata nem túl intenzív, kíméletes szappan nagyon.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

nyuszo

2018. május 24.

Krémesebb kókusz illatra számítottam, ez olyan naturális, kicsit poros illat, úgyhogy tovább adtam a páromnak. Ő nagyon szereti! Nagyon tartós, sokáig elég. Szép kávé barna színe van... VEGAN-friendly!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

fabyen

2017. december 25.

Szappanmániám következő "áldozata".Hónapokkal ezelőtt vettem, napi többszöri használat mellett még így is hetekig ki fog tartani, azt hiszem.
Szappanként hatalmas, így az első pár használat során el sem nagyon fért a kezeimben. Szépen, egyenletesen kopik, nem ázik-mállik, halovány illata megmarad végig. Én kézmosáson túl is használtam fürdésre, nem szárított sehol. Habja apró, lágy és selymes.
Az egyetlen negatívuma, hogy csábító illata a csomagolásban erős, de használat során sajnos nem illatozik, a szappan viszont közelről szaglászva őrzi a kellemes illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

susiebeam

2015. augusztus 27.

Nagyon kellemes, krémes, nem szárít, és az illata is finom. Nem tudom, pontosan mit várok még, de valahogy még nem csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Lills

2014. június 13.

Kedvenc szappanom. Nagyon szeretem az illatát (nekem a nyár és a tengerparton napozás jut eszembe róla - pedig télen illatoltam először), bár tényleg nem túl erőteljes.
Nem szárít, sokkal krémesebb mint bármely más szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 13.

Nem szárít, sokkal krémesebb mint bármely más szappan.

DaisyMiller

2014. április 22.

Nekem nagy csalódás, hiába Nesti Dante... Az illata isteni, de csak a csomagolásban, 'pucéran' már csak a töredéke, fürdés közben az is elillan, semmi nem marad szinte a bőrön. Zuhanyozni vettem, de maximum kézmosásra fogom tudni használni, mert viszketősre szárít, nagyon kellemetlen. Szomorú, mert szerettem volna, ha beválik, de ez sajnos felejtős. Néhány pozitívum: krémes, dús, finom habja van, nagyon lassan fogy. Ettől függetlenül semmi pénzért nem venném újra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 4.

Az egyetlen Nesti Dante szappan (pedig kipróbáltam már vagy harmincat), amit _annyira_ nem szeretek, mint a többit. Nincs vele semmi baj, ez is a szokásos minőség, csak az illata engem egy kicsit a csokoládéra emlékeztet, csokis szappant pedig soha nem vennék.

Megszagoltam újra, és most nagyon tetszik. Nem csokisnak érzem, hanem valami zsigeri, érzéki illat ez... Ej, önálló életet él a szappanom :). Módosítom, öt pont, nagyon öt pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 4.

encimokus

2013. október 2.

Tegnap vettem meg őt a maracujás társával együtt. Tescos akcióban 799 ft, 25 deka csodáért igazán megéri. Elképesztő trópusi, kókuszos - virágos illata van. Még nem használtam, de hatása hasonló lehet a többi nestihez. Muszáj megadnom az öt csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 2.