Nesti Dante

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. augusztus 25.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

• A megszokott Nesti Dante szappanok egzotikus, trópusi illatokban. A St. Barth kókusz étvágygerjesztő, telt illata keveredik a frangipani virág fűszerességével. Kókusz tartalmánál fogva hatékonyan táplálja a bőrt.
  • SLS-mentes
  • Paraben-mentes

Kiszerelés: 250 g

Mandulaszem

2018. augusztus 18.

Hatalmas frangipani-kókusz kombó fan vagyok, ráadásul rajongok mindenért ami, trópusi,egzotikus. Na,ez az illat pont ilyen. Visszafogott, kellemes, érzéki illat. Finoman habzik, jó vele a fürdés, szeretem, s habár az illata nem túl intenzív, kíméletes szappan nagyon.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

nyuszo

2018. május 24.

Krémesebb kókusz illatra számítottam, ez olyan naturális, kicsit poros illat, úgyhogy tovább adtam a páromnak. Ő nagyon szereti! Nagyon tartós, sokáig elég. Szép kávé barna színe van... VEGAN-friendly!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

fabyen

2017. december 25.

Szappanmániám következő "áldozata".Hónapokkal ezelőtt vettem, napi többszöri használat mellett még így is hetekig ki fog tartani, azt hiszem.
Szappanként hatalmas, így az első pár használat során el sem nagyon fért a kezeimben. Szépen, egyenletesen kopik, nem ázik-mállik, halovány illata megmarad végig. Én kézmosáson túl is használtam fürdésre, nem szárított sehol. Habja apró, lágy és selymes.
Az egyetlen negatívuma, hogy csábító illata a csomagolásban erős, de használat során sajnos nem illatozik, a szappan viszont közelről szaglászva őrzi a kellemes illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

susiebeam

2015. augusztus 27.

Nagyon kellemes, krémes, nem szárít, és az illata is finom. Nem tudom, pontosan mit várok még, de valahogy még nem csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Lills

2014. június 13.

Kedvenc szappanom. Nagyon szeretem az illatát (nekem a nyár és a tengerparton napozás jut eszembe róla - pedig télen illatoltam először), bár tényleg nem túl erőteljes.
Nem szárít, sokkal krémesebb mint bármely más szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 13.

Nem szárít, sokkal krémesebb mint bármely más szappan.

DaisyMiller

2014. április 22.

Nekem nagy csalódás, hiába Nesti Dante... Az illata isteni, de csak a csomagolásban, 'pucéran' már csak a töredéke, fürdés közben az is elillan, semmi nem marad szinte a bőrön. Zuhanyozni vettem, de maximum kézmosásra fogom tudni használni, mert viszketősre szárít, nagyon kellemetlen. Szomorú, mert szerettem volna, ha beválik, de ez sajnos felejtős. Néhány pozitívum: krémes, dús, finom habja van, nagyon lassan fogy. Ettől függetlenül semmi pénzért nem venném újra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 4.

Az egyetlen Nesti Dante szappan (pedig kipróbáltam már vagy harmincat), amit _annyira_ nem szeretek, mint a többit. Nincs vele semmi baj, ez is a szokásos minőség, csak az illata engem egy kicsit a csokoládéra emlékeztet, csokis szappant pedig soha nem vennék.

Megszagoltam újra, és most nagyon tetszik. Nem csokisnak érzem, hanem valami zsigeri, érzéki illat ez... Ej, önálló életet él a szappanom :). Módosítom, öt pont, nagyon öt pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 4.

encimokus

2013. október 2.

Tegnap vettem meg őt a maracujás társával együtt. Tescos akcióban 799 ft, 25 deka csodáért igazán megéri. Elképesztő trópusi, kókuszos - virágos illata van. Még nem használtam, de hatása hasonló lehet a többi nestihez. Muszáj megadnom az öt csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 2.

Babooca

2013. augusztus 21.

Eszméletlenül fantasztikus illatú ez a szappan. Azonnal beleszerelmesedtem az üdítő illatába. Az sem számított, hogy kb 4 órát sétáltam érte a Drágaságommal egyetemben, mindene úgy, ahogy van megérte... Bár itthon kb 4-5 szappanom van elfekvőben, van amelyik 20 dekás, akkor sem voltam képes ezt nem kibontani. Fergeteges illata van, nem szárít, sőt ez az egyik legkíméletesebb szappanom, amit eddig használtam, és natúr szappanhoz képest MEGMARAD az illata a bőrömön órákkal a fürdés után is. Hogy két fürdés között száradjon,a kis szappankádamba beleállítottam egy PurPur Pannonia mellé, és beraktam a szekrényembe a ruhák közé. Fél óra múlva az egész szoba ilyen illatban úszik. Öröm és bodottá ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.