Nesti Dante

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cserryy, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A megszokott Nesti Dante szappan egzotikus, trópusi illatban. Friss és étvágygerjesztő! Feszesítő hatásánál fogva ideális hölgyeknek és uraknak egyaránt.

andy79

2020. szeptember 6.

2020. szeptember 06. Szeptember van, és jöttem rehabilitálni :D A lentebbi történet után 3 napig volt a WC-ben a csomagolásával együtt, hogy legalább ott illatozzon, SEMMIT nem lehetett belőle érezni :D Aztán lelkiismeret furdalással, hogy egy ilyen nemes szappant mégse WC-ben tartsak már, vissza vittem a fürdőszobába, kicsomagoltam és a szappan tartóba tettem, hogy" majd lesz valami.... " Aztán egyre többet nyúltam érte kézmosáskor is, pedig ott van mellette a szokott Dove szappanom, meg van egy isteni illatú és hatású folyékony szappan is adagolóban a mosdón, meg mindenféle tusfürdők a kád szélén... Nem ragozom tovább, már csak ezzel a szappannal mosok kezet és zuhanyzok. Csak első pár használatkor szárított, de már nem, egyáltalán nem. Az illata érdekes. Itt most arra gondolok, hogy egy 50-es évek fílingjét idéző luxusszappan illat (nem éltem még akkor, csak ez ugrik be :) ) ami tényleg elillan mihelyst leöblíted a zuhannyal, de aztán napközben, mikor megérzel magadon valamit... és a karod-válladnál belefúrod az orrod a saját bőrödbe... !!!
A nyári meleg a bőrödön és a reggeli zuhanyozás keveredése... isteni illata van (és ide most csillogó szemű szmájli!!)
Nekem mindig az jut róla eszembe, hogy a párom hozzám nyomja az orrát, és nem tud betelni a bőröm illatával és csak csiklandozva és vágyakozón nem hagy békén és elvész az illatomban.... [ pirulós és szerelmes imádomolós szmájli -gépről nem lehet ilyen szmjli fejeket, nnna :D ]
Szóval rehabilitálom, nagyon jó szappan, állaga is jó, 3 hónap után még mindig van belőle,még nem unom ennyi idő után sem, és- bár ott a többi fentebb sorolt lehetőség is- de önkéntelenül tényleg mindig ezért nyúlok :D szépen fogy, nem morzsolódik, nem mállik, nincs nedves szappanmaradék a tartóban és gyönyörű bőrt csinált a rendszeres használat :)
Tegnapelőtt újra tusfürdővel zuhanyoztam, és amit eddig eddig nem vettem észre, mert nem éreztem a különbséget, ilyen síkos réteg lett a tusfürdőtől a bőrömön.
Szóval nekem- a viharos, mérges, csalódott kezdeti viszonyunk után- mégis bevált és újra veszem, és most már mindig kell hogy legyen itthon Nesti Dante :)
Az 1 csillagot felhúzom 4-re, azért nem 5, mert lehetne az illata intenzívebb is, de tudom, hogy azért nem intenzívebb, mert a természetes összetevők sosem fognak a kemikáliás illatok nyomába érni. De valahol meg pont ettől szépek és jobbak a kemikáliás mű illatos "társaiknál"... :)

2020. június 25. Az itteni vélemények alapján nagyon lelkesen bontottam fel, de csalódás. Az illatából semmit nem érezni, ahogy megmosom vele a kezem, vagy lezuhanyzom, a szappanhabbal együtt az illata is huss! Semmi, de - szó szerint- semmi illat nem marad a bőrön, még nyomokban sem. És még a fürdőszobát sem lengi be az illat, mint ahogy azt írták előttem sokan :) Egyedül a habzása kiváló, mert amint víz éri, habzik mint egy fékezetlen mosópor az 50-es évekből :D A bőrömet szárítja, még kézmosónak sem fogom elhasználni, mert mennyiségét tekintve kábé 1/2 évig elég lenne, addigra nem maradna ép bőr a kezemen, úgy kiszárítaná :) Így a sorsa: kuka. Legalább illatozna, de még azt se csinálja.
Összegzés: sajnálom az érte adott 1.690.- Ft-ot.
Inkább vettem voltam egy doboz Carte D'ort helyette :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Összegzés: sajnálom az érte adott 1.690.- Ft-ot.
Inkább vettem voltam egy doboz Carte D'ort helyette :D

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 19.

Nem nem nem. Iszonyat csalódott vagyok. Az illatába szerelmes voltam, nagy nehezen rá is vettem magam, hogy megvegyem. Alig vártam hogy tegyek egy próbát, amikor... Az illata úgy ahogy van elillant. (fürdéshez használom) szó szerint semmi nem maradt belőle. Jól tisztít, ezért adok neki 2 pontot, de hatalmas csalódás mert azt hittem egy illatbomba lesz. A csomagolását még szagolgatom és próbálom a csalódottságom abba folytani:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

dlrexqs

2020. február 23.

A gyilkos szappan!
Szóval az úgy történt, hogy a legelső használat előtt nem vágtam szét, mondván, elfér a tenyeremben. Igen ám, de a szappanoknak van egy olyan tulajdonságuk, hogy a vízzel való érintkezéstől csúszóssá válnak. Éppen ezért, amikor már ott tartottam este, hogy kipróbáljam, egyszerűen csak kicsúszott a kezemből, le egyenesen a lábamra. Hát, nem volt kellemes érzés.
Na de komolyra fordítva a szót: szeretem ezt a szappant! Ez az első termékem a Nesti Dante márkától, de biztos vagyok benne, hogy nem az utolsó. A csomagolását imádom, olyan esztétikus! Az illata is klassz, nem az a tipikus kellemes illat, amit ha megérzel, azonnal a szívedbe zárod, nem, ennél több szippantás kell, hogy megkedveld, utána viszont azon kapod majd magad, hogy kétpercenként szagolgatod. Hatalmas tömbről van szó, így sokáig kitart, emellett kellően habzik is. Nem irritálja a bőrt, habár kicsit talán szárít, de testápoló használatával ez a probléma elhárítható.
Engem meggyőzött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

A gyilkos szappan!
Engem meggyőzött! :)

Babooca

2019. július 1.

2013.08.21.
Ma megkaptam a Kedvestől a kókusz-frangipani válogatást. Annyira finom illata volt, a maracujással együtt, de végül ez jött haza, a másik majd később. 4 órát sétáltunk fel alá a városban érte, de MEGÉRTE. :) Itthon nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki, pedig 4-5 szappanom biztosan van felbontva, köztük egy 200g-os is... De ez (!!!) egy CSODA. Nem szárít, hanem puha selymes marad a bőröm. Az illata megmarad a bőrömön, még 3 óra elteltével is érzem. Arányaihoz és a minőséghez mérten olcsó. Kiváló szappan, merem ajánlani. Kétség sem férhet ahhoz, hogy ezentúl milyen márkájú szappanokkal telítem meg a fiókjaimat. :)

2013.08.25.
Nem hittem volna, hogy ilyen hamar update jöhet, de ma megkaptam a maracujás verziót is és ezennel megérkezett a Paradicsom illata a szobámba. Itt illatosít mindkét kedves és eszméletlenül finom koktélillatot árasztanak így együtt. Jól írja a magyar címke: trópusi gyümölcsök buja illataival töltik meg a (fürdő)szobát. :) Nemsokára ezt is felbontom, de egyenlőre most még nincs szívem, szeretném őszre-télre tartogatni, amikor majd úgyis olyan zord idők járnak.. :) bízom abban, hogy ez sem fog szárítani, eddig egy Nesti sem szárított még.

2014.02.25.
Négy részre osztottam, még mindig van 1 negyed a fiókomban. Gyakorlatilag az összeset Kedves használta/használja el, mert annyira beleszerelmesedett az illatba, hogy neki adtam szép sorjában 3 negyedet. :) Engem kicsit szárít ez a fajta, de egyébként semmi gondom nincs vele. Az illata valóban erősebb a csomagolásban, mint használatkor. Nem ez lett a kedvenc, de nem pontozom le Kedves miatt.

2019.07.01.

Nemrég sikerült újra vennem és most nyáron nagyon kellemes. Minden este várom, hogy végre használhassam, nagyon frissítő. Egy kicsit továbbra is szárít. A kedvenc továbbra is a kókuszos, az jobban is ápol, de most ebben a kánikulában nagyon jól esik ez a friss gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

2013.08.21.

2013.08.25.

2014.02.25.

2019.07.01.

Eszter32

2018. augusztus 3.

A Nesti Dante szinte összes szappanát használtam. Imádom az illatát. Nem olcsó, de maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

nyuszo

2018. május 24.

Ő a másik nagy kedvencem a GOLD mellett! Finom, gyümölcsös illata belengi az egész fürdőszobát. Párom is nagyon szereti az illatát. Nagyon tartós, sokáig elég. VEGAN-friendly!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

Luiselotte

2018. március 16.

A Bvlgari Omnia Coral parfümömhöz kerestem hasonló illatú szappant és megtaláltam :)
Finom krémes kényeztető habja van, az illata az egész fürdőszobát belengi. Nagyon jól tisztít ,nem hagy maga után ragacsos érzetet, csak ajánlani tudom .Vagy 15 éve szappannal mosdok,( néha csábít csak el egy - egy Aquolina tusfürdő) , az én bőrömet már nem szárítja. Aki most áll át ,ott elképzelhető, hogy az elején kicsit húzza a bőrt de pár hét alatt elmúlik és megéri kivárni , mert soha egyetlen tusfürdőmtől sem lett ilyen rugalmas és selymes a bőröm. Nem egyszer volt már , hogy kollega véletlenül hozzá ért a karomhoz , majd utána ámulva jegyezte meg, hogy “ úristen Neked milyen selymes a bőröd!” :D ilyenkor mindig elmondom , hogy a titok a Nesti Dante szappan. ( és magamban pedig azt, hogy ne simogasd a karom, mert fellöklek :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Elyana

2018. március 9.

Első benyomás: Nagy, tömör szappan, tudtam, hogy sokáig elég lesz. Az illata miatt simán elmenne szekrényillatosítónak is, olyan kellemesen belengi a környezetét. Az első néhány használat alkalmával selymes habja volt, és még mindig az első benyomás az illatáról, nagyon kellemes.

Később: Mi a családdal kézmosásra használjuk. Az első alkalmakhoz képest, később elkezdett jobban "engedni", mállik a szappantartón és a lefolyót is ki kellett tisztítani miatta külön. Az illata is megváltozott, most már inkább fura mint kellemes, de még nem mondanám zavarónak. Nem szeretnék ezzel eltántorítani senkit, mert eleve egy jó kis dolog, sokáig elég és természetesebb mint megszokott márkák mű cuccai, de lehet, hogy legközelebb a szekrénybe veszem meg inkább, mert ott jobb lenne mint a levendulazsák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Ettike

2017. február 28.

Isteni finom az illata és sokáig tart. Viszont szárította a bőrömet, és a súlya miatt lyukat ütött a fürdőkád zománcában :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

seoul

2016. szeptember 24.

Kipattogtam, és vakaróztam tőle állandóan. Borzalmas! Több hét kellett, hogy rendbe jöjjön a bőröm. Soha többet Nesti Dante szappant ne lássak!! Ha lehetne, mínusz pontot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.