Neulii

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 18.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csiganyálkát és propoliszkivonatot tartalmazó anti-aging szérum.

• a csiganyál segít a ráncok kezelésében
  • a propolisz védi a bőrt a külső környezeti hatásoktól

Nem tartalmaz parabéneket, phenoxyethanolt, mesterséges színezékeket és ízesítőket.

JuditTTT

2017. június 7.

...ennek a cuccnak egyszerűen nem jövök rá, mi az értelme. Kenem, kenem, de egy sima cosrx snail esszencia is ezerszer jobb. Ez semmit se csinál. Se nem hidratál különösebben, nem foglalkozik a ráncocskákkal, nem egységesít, nem tölt fel picit se, nem csinál semmit a pórusokkal, mitesszerekkel. Elkenegettem egy üveggel, de a BENTON ugyanezen összetevőket felhasználó csiga- méh esszenciája ehhez képest a csoda.

UPDATE: kaptam megint belőle, most csak mintákat.... megint leteszteltem, hátha hosszú idő után végre tud valamit mégiscsak. Az én bőrömön semmit. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

im

2017. május 13.

Két mintám volt ebből a szérumból.

Első használat:
A PMS miatt épp nem igazán volt szép a bőröm, ezért a retinol csodáját várva tonik és a Madre Labs retinol után kentem föl ezt a csiganyálas kis mintát. Úgy tűnt, kicsit kevésbé ragacsos, mint a COSRX csiganyál, és talán még attól is selymesebb bőrt hagyott maga után. Ettől azért nem estem hasra, mert a retinol után egyébként is nagyon puha szokott lenni az arcom. Hidratálókrémet, olajat nem használtam. Reggel hiányzott is a hidratáló, extra puhaságot sem tapasztaltam, és a pórusaimat sem láttam különösebben kisebbnek. (A pórusszépítést egyébként nem is a koreai szérumtól vártam volna, hanem a retinoltól, és meglepett, hogy nem a szokásos bababőr fogadott reggel. De ezt a PMS számlájára írtam, és nem siettem a második minta elhasználásával.)

Második használat:
A bőröm egyébként is jó állapotban volt. A szérum alá csak tonik került, fölé semmi. Reggel is elégedett voltam a bőröm hidratáltságával, feltöltöttségével és állapotával, szóval el tudom képzelni, hogy a “ránctalanító” hatás pici, vékony vonalak esetén így meg tud mutatkozni a bőr felszínének hidratálása miatt, rendszeres használat mellett. De összességében, ha már csiga, a COSRX-ben sokkal inkább láttam a wow-faktort, mint ebben. (Ennek a csiganyálas szérumnak az INCI-je is elég egyszerű, ráadásul az összetevők 75%-ban egyeznek a COSRX csigás esszencia összetevőivel. A COSRX csiganyálka-tartalmát pontosan tudjuk, a Neuliinál viszont nem adják meg. Az utóbbiban ráadásul vízben oldották a csiganyálat, míg a COSRX nem tartalmaz vizet. Az is meglepett, hogy nem méhmérget, hanem propoliszt találtam a Neulii összetevőlistájában. Megismerve a Benton Snail Bee-vonalát, nem erre számítottam a termék nevében szereplő bee szó alapján.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Két mintám volt ebből a szérumból.

Első használat:

Második használat:

gombolya

2016. november 20.

Akciósan vettem meg ezt a krémet, a Cosrx ceramidos kréme volt még hozzá. Sokkal hígabb mint a Benton esszencia ,de ez sem irritálja az érzékeny bőrömet,elég könnyen felszívódik,de ennek ellenére olyan semmilyennek érzem. Nem rossz,de nem venném újra,maradok a Bentonnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

nadalandy

2016. október 9.

Elhasználtam egyet, én nagyon szeretem és ajánlani tudom. Bár számomra a Benton verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak