Neuston

Ár:   360 Ft, 750 Ft és 4500 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 ml, 100 ml és 920 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: crazy724, Módosítva: 2017. július 19.

Ár:   360 Ft, 750 Ft és 4500 Ft
Kiszerelés:   20 ml, 100 ml és 920 ml
Kategória:   Testápolás

Magas E-vitamin tartalmának köszönhetően kitűnő bőrregeneráló és hidratáló tulajdonságokkal rendelkezik, amelyek hatékonyan segítenek a mindennapi bőrápolásban, a ráncok és a bőr öregedési folyamatának csökkentésében. Ápolja és hidratálja az igénybevett bőrt egészen a legmélyebb rétegekig, segít megőrizni annak természetes víztartalmát.

devababa

2017. október 10.

Neten rendeltem. Nagyon olcso volt.Jo minosegu shea vaj. Szaraz foltos boromre teszem ejjel. Nekem bevallt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

crazy724

2017. augusztus 19.

Én a Bio Barát bioboltban vettem, nagyon baráti az ára, 20ml 290 ft volt. Parfümentes, 100%os shea vaj. Elsősorban az ebzet tappancsának ápolására vettem, de én is használom. Nem darabos, a kéz melegétől szépen eloszlathatóvá válik, és az illata sem kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)