Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: schalby25, Módosítva: 2013. november 12.

Kategória:   Szappanok

Matilda

2014. november 22.

Én is 100forintosban vettem, párszor próbáltam ki arcra, de nagyon szárít. Nem baj, mert kézmosásra elhasználom, arra szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

csodaorszag.inwonderland

2014. március 20.

Egynek jó kategória. Tetszik küllemre, jól tisztít , enyhe az az illata minimálisan szárít de a hidratálás utána nálam alap (mint bármilyen más lemosó vagy szappan után..) Már a második ilyen szappant gyűröm még nem találok valami jobbat marad a fürdőszoba polcom állandó vendégeként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

muffinmonsuta

2014. január 28.

Régebben hallottam erről a márkáról,hogy egész jó,megláttam és olcsónak tűnt gondoltam megveszem,azt hittem valami koppintás. 129ftért vettem egy 100ftos boltban,de pont ma láttam ilyet a reálba 105ftért. Nem nagyon elterjedt,de kíváncsi vagyok a hatására.:) Barátnőm is vett egyet így ketten tudunk amjd véleménnyel szolgálni.

UPDATE: Illata erős mézre emlékeztet (nekem hányinger keltő) A külseje tetszik, első használat után kiszárította a bőröm,szóval kell mellé egy hidralátó arckrém...persze az nálam annyit jelent,hogy ugyanott vagyok ahol elkezdtem.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 28.

nagyerika28

2014. január 23.

Goods marketban vettem 129Ft-ért,már az első használat után bársonyos lett tőle a bőröm viszont kicsit szárít így mindenképp kell mellé hidratálót használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Bogirl*

2014. január 17.

Már használom egy ideje, de még mindig nem tudom, hova tegyem ezt a szappant.
Kedvező az ára, és imádom a hagyományos szappanokat, ezért is vettem meg. Könnyű használni, jól habzik, szépen tisztít. Az esetleges sminkmaradékot is szépen eltávolítja az arcról. Az első pár használat során nagyon jó érzés volt, mert utána olyan volt a bőröm, mint a babapopsi. Tiszta, egészséges, ragyogó, puha bőr, alig akartam elhinni. Nem is kellett hidratálni, és így is puha, hidratált, rugalmas bőröm volt reggel is. Nem használtam mindennap, lévén, hogy szappan, tartottam attól, hogy mindennapos használat mellett kiszárítja a bőröm. Pár hétig heti 1-2-3 alkalommal használtam, és nagyon jó volt, majd egyszercsak azt vettem észre, hogy az arcom iszonyatosan száraz már rögtön a szappan használata után és reggelre a fél fejem le is hámlott. Akkor egy kicsit pihentettem a szappant, de aztán csak próbáltam kitalálni, hogy tudnám használni.
Most egy héten 2-3 alkalommal használom a sminklemosás után a nedves arcomat megmosom a szappannal, óvatos, körkörkös mozdulatokkal, ezzel kicsit masszírozva is a bőrt, majd bő, langyos vízzel lemosom az arcom. Felitatom törölközővel a vizet, majd egy kevés hidratálókrémet kenek az arcomra. Így sajnos nem lesz az a klasszikus babapopsi érzés, de a bőröm nagyon tiszta így is. :)
Szóval érdekes termék, de jól tisztít, jól habzik, nem drága, úgyhogy 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 17.

Már használom egy ideje, de még mindig nem tudom, hova tegyem ezt a szappant.
Szóval érdekes termék, de jól tisztít, jól habzik, nem drága, úgyhogy 4*.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.