Neve Cosmetics

Ár:   €15.90   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: random, Módosítva: 2021. október 28.

Ár:   €15.90
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Innovatív arcecset a sima és egységes alapozásért - másodpercek alatt! A speciális "cushion" forma és a szálak sűrűsége kimondottan arra tervezve, hogy ugyanazt az eredményt tizedannyi munkával ért el, mint más ecsetekkel. Soft touch műanyag nyél, cruelty-free szintetikus szálak bársonyos tapintással. Mindenfajta alapozóhoz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)