New Brand

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: mellesleg, Módosítva: 2019. október 28.

Ár:   1980 Ft

Paco Rabanne Olympea jellegű illat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Mea21

2021. február 21.

Imádom a spray vel együt megvan.Fantasztikus illat átölel körül leng nőies de nem fullasztó meleg illat.Kb 7 órát bír utána bőrközelivé válik de érződik. Nagy kiszerelés.Szép az üvge is nem gagyi benyomást kelt van benne anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.