New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. április 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Duo ceruzahegyező.

Alexa.V

2014. június 23.

A nyx jumbot már nem viszi, a fa külsejű ceruzát viszont szépen vékonyan viszi. (Egyébként kifejezetten a jumbo ceruzám miatt vettem, mert nem volt hegyezőm hozzá, szóval nekem pénzkidobás volt. Vettem inkább a papírboltban egy sima hegyezőt, az rendesen viszi a műanyagot is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Nicu

2014. március 22.

Olcsó, de jó. Igaz, csak a nagyobb részét használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Olcsó, de jó. Igaz, csak a nagyobb részét használom.

maja54

2014. február 2.

349 Ft-ért vettem a Rossmanban, a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

349 Ft-ért vettem a Rossmanban, a célnak tökéletesen megfelel.

miomio

2013. április 23.

Praktikus kis duo hegyező ,viszont szerintem nem egy must-have darab. Simán megéltem nélküle is. A nagyobb átmérős részét gyakrabban használom a szemceruzámhoz. Ár -érték arányban korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.