New York Color

Ár:   795 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. április 1.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Rúzs hosszantartó bársonyos szatén-matt finish-sel.

5 árnyalatban kapható

jggrnt1337

2018. december 27.

Én nagyon akartam szeretni ezt a rúzst, de nem sikerült.
A Peach Fizz-t vettem meg, ami egy nagyon szép, visszafogott szín, de a formula semmiképpen sem hosszantartó: indulástól a melóhelyre beérést már nem éli meg (ez kb. 3/4 óra), ami elég gáz, mert az unokahúgom 100 Ft-os boltban vett Lora rúzsa tovább tart. A csomagolása nem valami strapabíró, nekem 2 táskámat vágta gallyra, mert állandóan leesett a kupak, és az illatával sem voltam kibékülve. Nagyon szárítja az ajkakat, én ajakbalzsamra kentem egy idő után, úgy még kinézett valahogy, de még így is hamar beült az ajak ráncai közé. (Lehet elrontottam valamit? Küldjetek üzit, mert látom, hogy sokaknak bejött! :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Én nagyon akartam szeretni ezt a rúzst, de nem sikerült.

Manka87

2018. május 2.

Szép a színe, egész tartós, de a kupakja nagyon könnyen lejön

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Szép a színe, egész tartós, de a kupakja nagyon könnyen lejön

Ramci89

2017. július 2.

Akciósan vettem a Rossmannban,nagyon megörültem,mert igencsak megtetszett a színe ( 418-as árnyalatban van meg) szépen kenhető és nagyon jól mutat,de sajnos annyira szárítja az ajkamat,hogy utána 1 napig tiszta vörös és ég :( kár pedig a színét nagyon szeretem,de egyszerűen nem bírom elviselni utána a szám állapotát. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

ylexe

2017. június 20.

449 Creamy Mauve csodás világos, barbie-rózsaszín az ajkaimon, imádom! Néhány pohár ivást és pár falatot is kibír, igaz, veszít a fényéből. NEM matt, tényleg szatén-matt! Olcsó, szép a színe, nem kenődik, viszonylag tartós, 5*! Oh, egy negatívum részemről, hogy nem rejthető el teljesen a csőben a rúzs, ezért a kupakkal felsérthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

miskk

2016. június 7.

Csodás pure coral színben, és pár órát tényleg kibír. Szépen, egyenletesen kopik. De nagyon fontos előtte a hidratálás, mert a matt rúzs tényleg nem szép kiszáradt szájon! Ennyi pénzért nagyon-nagyon megéri! Azőta vettem még egy smooth beige árnyalatot: kellemes szín, de ez valahogy nem annyira matt, és hamarabb is kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

DianaH

2015. július 15.

Szintén a 449-es Creamy Mauve árnyalat van meg nekem, és első látásra beleszerettem. Alapból a rózsaszínes-lilás árnyalatokat kedvelem a rúzsokba, így ez sem maradhatott ki a gyűjteményemből. Az illata isteni, a színe pedig egyszerűen gyönyörű. Már egy rétegben is nagyon szépen fed, egyáltalán nem kihívóan, hanem visszafogottan, de pont eléggé. :) A tartósságával sincs bajom, órákat kibír az ajkaimon és egyáltalán nem csomósodik vagy ragad össze. A csomagolása nem a legszebb, vannak sokkal extrább külsővel rendelkező termékek, de ez sem von le az élvezeti értékéből nálam. Én csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

nikiblink

2015. június 29.

Nekem is a Creamy Mauve árnyalat van meg, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen szín jól áll...pedig de :)....de szerintem ennyi pénzért a többit is beszerzem. Ár/érték arányban szuper...a színek is nagyon szépek. Tartóssága is számomra 5 csillagot ér, ennyi pénzért, én a Müllerben vettem kb. 650 forintért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Rege

2015. április 4.

Fel se figyeltem volna erre a rúzsmárkára, ha az állványon ne lett volna az újonnan bevezetett SZATÉN MATT (hurrá!) kollekció külön kiállítva. Egy nude-os mályva, fukszia és korall színű közül utóbbit választottam (450 Pure Coral) , s azóta nem is használtam más az ajkaimra! Hozzáteszem, számomra a korallszín nem ilyen, a kézfej bőrén kipróbálva nyilván mást mutat, az ajkakon inkább meggyszínű. Hatszáz forint körül nem vártam csodát, a last, lasting, long lasting szavakkal meg úgy vagyok, mint a dezodorok 24h, 48h felirataival - jól hangoznak ugyan, de a felére se számíts. De ez valami elképesztően jól bírja. Igazítás nélkül még 4-5 óra elteltével is látszódik (persze nem ugyanolyan intenzitással), úgy, hogy közben iszom, cigizem. Alá stiftes balzsamot kenek, s nem szárítja cserepesre a számat. (Esetleg a rúzs fölé még egy réteg, végül rányomok egy essence mattító lapocskát, ahogy egy sminkes videóban láttam). High end rúzsom még sosem volt, de a hasonló árfekvésű essence hosszantartó rúzsait és a százasokkal drágább avon extra lasting rúzsait vastagon veri!!! Nagyon elégedett vagyok a színnel, tartóssággal egyaránt, s hogy matt, de mégis krémes, az számomra egy valóra vált álom. Botrányos csúnya csomagolás (mint egy búcsús gyerekrúzs), de emiatt sem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

eveartstar

2015. április 3.

Én a Creamy Mauve árnyalatot vettem meg belőle, ami nem is mályvás, hanem egy lágy rózsaszín. Imádom! Ha le is kopik a felső krémes réteg, akkor is még sokáig olyan színű a szám... Ilyen régi gyümi radír szaga van.. :D A Müllerbe vegyétek, ott minden NYC termék 200.-Ft-al olcsóbb mint a Tescoban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 3.