New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: goldgirl, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál

Kiszerelés:  5 ml

anna990

2016. március 20.

Azt hiszem, az elődje lehetett, amit számtalanszor újravettem már. Nagy tusszakértő vagyok, és ez abszolút 5-öst érdemel. Pontosan ugyanannyit tud, mint a pár ezressel drágább Rimmel társa, csak ez nem irritálja a szemhéjam. Nem maszatolódik, nem csinál drakulaszemet, nem kopik le darabokban. Először kicsit furcsa volt a kialakítása, én jobban szeretem, ha az ecsetet ceruzához hasonlóan meg lehet fogni, de ennek túl rövid a "fogási felülete" - szóval a kupakja. Kényelmetlenebb használni, dehát kit érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

mesayaa

2015. február 21.

Igazából egyszer az egyik barátnőmtől kaptam mikulásra, és az egyik legjobb tusom volt. Nagyon jó a Tusnak a feje, szép vékony vonalakat lehet vele húzni. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

nagyrenii

2014. október 18.

Nem szeretem benne, hogy kis csillámok vannak a tusban, így nem lesz igazi szép fekete színe. Egyébként viszonylag könnyen használható. Első tusnak megfelelő, az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Kimi

2013. december 11.

A legjobb olcsó szemhéjtusom, egyszerűen imádom! Eleinte féltem a hosszú ecsetétől, de vékony és vastag vonal is könnyen húzható vele, szép intenzív a színe, tartós. Biztos, hogy még számtalanszor újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

valandil

2013. november 26.

Nem vagyok nagy tus szakértő, mindössze ez a harmadik példány a birtokomban, de meglepődve tapasztaltam, hogy majdnem 5-ös értékelést kapott. Az első használat után az ecset szétáll, mínusz 1 csillag. A pigment nem teljesen fekete, kis csillámok vannak benne. Ez lehet valakinek bejön, de nekem elég olcsó hatást kelt mivel 2 óra után teljesen szétkopott különösebb behatás ellenére - nem dörzsöltem a szemem, nem sírtam, nem könnyeztem - a kis csillámok pedig ide - oda vándorolnak most a szemzugomban. Olcsó volt igaz, titkon nem is vártam mást. Jobb mint az essence/miss sporty féle alul pigmentált tusfilcek, mert ez legalább fekete egy ideig. Csak azt nem tudom, szétálló fejjel hogy fogok következőnek vékony vonalat húzni vele. Az ára miatt maradok 3 csillagnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

aromajudit

2013. október 20.

Mivel legelőször próbáltam ki a tust, nem szerettem volna drága terméket venni, így erre esett a választásom. 799 Ft-ért jutottam hozzá, és azóta minden nap használom :) Kezdőként is tudok vele szép vonalakat húzni, ha nem is mindig elsőre. Könnyű korrigálni, könnyű lemosni, ennek ellenére napközben tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

ancymancy

2013. június 20.

Imádom!! Júúúúúj :) Sehol nem találtam olyan tust, ami ennyire tartós ás matt a színe. Így valahogy szebben visszaadja a színét és a határozott vonalat amit húzhatsz vele. Cicás sminkre is isteni! És...és...nagyon olcsó...gondolkodom, hogy fizukor beszerzek egyet, hátha nem kapható majd.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

nius

2013. május 29.

Az eddigi legjobb szemhéjtusom:) pedig kipróbáltam már néhányat, de ezzel kifejezetten szép vonalat lehet húzni, nem kenődik el, viszont szépen lehozza bármelyik sminklemosó. Én 600Ft-ért vettem a Rossmann-ban, ennyiért ajándék:) ha mindenáron bele akarok kötni, akkor a színe egy picurkát lehetne intenzívebb, de mivel jó barátok lettünk, megbocsájtom neki. ha elfogy a mostanim, és még lehet ilyet kapni, én tutira újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Cassie

2013. május 26.

Kitűnő termék, főleg az ár/érték arányt tekintve. Könnyen lehet vele dolgozni, igaz várni kell pár másodpercet, hogy rendesen megszáradjon, de nagyon tartós. Lemosni viszont nagyon könnyű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Borsolina

2013. május 16.

Rossmannban most akciósan 600 ft,és már régóta szerettem volna egy tust,ezért gondoltam,mikor ha nem most ?! Lehet nem ilyennel kellett volna kezdenem,mert elég nehezen tudom koordinálni és szép ívet húzni vele,de majd belejövök tán.:) Elég tartós,nem kenődik el,bár a vizet nem bírja.Szerintem lehetne egy kicsit intenzívebb fekete színe,emiatt 4-es:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.