New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2012. március 21.

Lelőhely:   drogériák, online

Akár 60%-kal hosszabb és 70%-kal íveltebb pillák. Pantenollal és E-vitaminnal.

ggsmgy

2017. október 26.

Sok évvel ezelőtt használtam utoljára, és azóta sem találom sehol sajnos, de nagyon elégedett voltam vele és a narancssárga párjával is, az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Vikcike

2015. október 24.

Nem rossz!!! Tényleg!!! Volt már dolgom sokkal de sokkal rosszabbal is!!! Egy hibáját mindenképpen meg kell említenem: rengeteg festéket vesz fel!!! Kis munka azt eldolgozni, emiatt (amikor épp ügyetlen napom van) kicsit póklábasak lehetnek a pillák, de egyébként teljesen oké! Na meg mégiscsak 129 forintomba fájt szóval... :)

Update: pár hónapot pihenni hagytam és csoda történt!!! beállt a festék!!! olyan hatalmas szempilláim lesznek tőle, hogy el sem hiszem... ez a bulispirálom!! göndörít, a pilláim szinte a szemöldökömet súrolják, hosszít és dúsít is!!! az egyik legjobb spirál amit eddig használtam (elég sokat kipróbáltam már, most pl 16 szempillaspirál büszke tulajdonosa vagyok a Maybelline-től a Lancome-ig midnen van :D ) ár-érték kategóriában pedig messze a legjobb!!! ki a fene gondolná... slampos csomagolás, röhejes ár, az ember lánya néha képes csak úgy elsétálni az ilyen csodák mellett... egyetlen icipici hibája van, kicsit sok festéket vesz fel a kefe, de ez egy laza és elegáns mozdulattal megoldható, emiatt nem 6 hanem csak 5 csillagot kap! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

beautycase007

2013. július 1.

Én szeritem 1-1,5 éve vettem az első tubusomat. A kedvencem volt (hosszú és tényleg szépen szétválasztott pilláim voltak), jobb volt mint egyes L'oreal spiráljaim... Fél éve kifogyott, júniusban akartam pótolni, de nem csak az én sminktáramból, de Budapest nagy részén is hiánycikk a drogéria polcairól... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

lovaslany13

2013. június 20.

Az első amit megvettem nagyon jó volt, tette a dolgát, nem is vitt fel több festéket a kelleténél, szép pillákat csinált.
Aztán amit 140 Ft-ért vettem, katasztrófa! Kettőt vettem, a második még mindig bontatlan. Túl sok festéket visz fel akárhogy csinálom (letörlöm róla stb) és póklábas lesz NAGYON és elnehezülnek a pilláim, sőt össze is ragad néha az alsókkal amiket nem is festek.Lassan szárad, nem lehet teljesen lemosni, akárhányszor megyek át rajta mindig marad, ami másnap pandaszemet csinál, pedig este már tiszta volt a pamacs és törik tőle a szempillám, a végek a nap végére ott vannak a szemüvegemen és a szemem mellett. Más spirállal pedig nem történt ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

berta.lilla90

2013. február 8.

Ugyanilyen szempillaspirált használtam én is úgy tavaly év elején. Nem rossz, de vannak ettől jobbak is. Szépen hosszabbít de ha véletlenül túl sokat vett fel a keféje összecsomósodott az egész. Bár ha kitapasztaltam az adagolást nem is volt olyan rossz. Tőlem három csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Harley Napier

2013. január 4.

Még jó ideje vettem, akciós is volt talán, de a százvalahány forintos árról sajnos lemaradtam. Ma már azért még az én kevésbé akciós akciós vásárlásomnál is merőben drágább, de nem róhatom fel ezt csak az NYC-nek, mert lassan mindenre igaz lesz ez az állítás.
Elkalandoztam.
Lehet, én vagyok szerencsés, és sajnálom a sok negatív tapasztalatot, remélem, nem lett komolyabb bajotok! Szempillahullás, irritáció, ilyesmi. Azóta már biztos megtaláltátok a megfelelőt, és pillarebegtetéssel kényszerítitek térdre a világot a magassarkúitok elé. :)
Azért vagyok szerencsés - utóspoiler -, mert nekem bevált ez a spirál, és mert bajt sem okozott. Ez azért szintén jelentős szemszög. :)
Pozitívum: Az én amúgy is hosszú, sok, de vékonyszálú és szőke pillámból szemöldökcsont-verdeső lepkeszárnyakat készít. Nálam egy félidei korrekcióval bírja a reggel hatkor felteszem - este nyolckor lekenem életvitelt egy kb. délután négy óráig, akkor azért már lejjebb esik a tartás, a hosszabbítás megmarad. Nem kenődik, bár azért próbálok figyelni, hogy ha smink van rajtam, ne nagyon nyúlkáljak a szememhez.
Negatívum: Kezdetben sokat vehet fel a kefe, és az állaga is folyós, a végén pedig megülhet a kezdetben még tényleg lágyabb állagú festékből, és könnyen összekenhetitek magatokat, vagy csomósra tapadhat a pillákon, ezért a végét érdemes lehúzgálni vagy zsebkendővel megtisztítani. Hosszabbít és emel ugyan, de néha megül a szempillák végében, kis csomó formájában, ami nem vehető feltétlenül észre, és könnyen le is szedhető, de rövidebb szempillájúaknak kellemetlenebb lehet. Az én vékony szálú pilláimat egyenként beszínezi, megemeli és hosszabbítja, de dúsítani cseppet sem dúsít vagy vastagít, így az én esetemben kicsit vérszegény a végeredmény, de ez is egyéni adottságok és preferációk kérdése.
Összességében jó spirálnak tartom, nem bánom, hogy megvettem, de nem ő az Igazi, és a Lovely eddig mindent kiütött nálam a nyeregből ezen a téren. Nemsokára essence-es próbálkozásom lesz, I Love Extreme, hogy adjunk a műszempilla-hatásnak a babás archoz, de szerintem hétköznapokra rövidebb szempillájú lányoknak talán segíthet, ha jól reagál rá a pillák természetes tartása.
Örültem, hogy kipróbálhattam, én egyértelmű négyest adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Elkalandoztam.
Örültem, hogy kipróbálhattam, én egyértelmű négyest adok neki.

masnis

2012. november 17.

Semmi extra. Ugyanennyi pénzért sokkal inkább vennék egy jobb keféjű essence-et vagy lovely-t. Le is passzoltam a húgomnak, hátha neki kell. Ő meg aztán odaadta a barátnőjének, úgyhogy ez szerintem mindent elmond a spirálhoz való viszonyulásunkról: nem rossz, de tudunk élni nélküle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

sugar bunnie

2012. október 1.

Barátnőm szerzett be egy ilyet, nevetséges, 140 ft-ért :D Ahhoz képest, amit vártunk, nem volt olyan rossz :D Kicsit összetapasztja a pillákat, de egy kis kefével szétválasztotta, és kész is volt. Próbált rávenni, hogy vegyek én is, de én maradok az i love extreme-nél :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

cica01

2012. augusztus 27.

Eddigi legrosszabb spirálom volt... mikor felkentem, olyanok lettek a szempilláim mint a pók lába, összeragadt, csomósodott, és nem íveltek lettek a szempilláim, hanem elnehezültek.. kukában végezte.. még jó, hogy csak 500 ft-ért vettem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

picinetti

2012. augusztus 19.

Meglepően jó szempillaspirál. Egy leárazás alkalmával vettem nevetséges összegért ( kb. 160Ft). Elég hosszú ideje használom,és még mindig van belőle : ) Viszont ügyesen kell feltenni,különben összeragasztja a szempillákat : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.