New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

sailorluna

2018. augusztus 23.

két árnyalatom van. krémes állagúak, nem szárítanak, a pigmentáltságuk is megfelelő. krémességük miatt könnyen kenődnek, egészen sokáig fent maradnak, de nem bírják az evés-ivást. a csomagolás elég gagyi, nem lehet rendesen visszatekerni a rúzst, így a kupakkal vigyázni kell. nem életem rúzsai, bár jó minőségűek az árakhoz képest, kedvelem őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

boni04

2015. május 14.

A 420 Mousse árnyalat van meg, egy kellemes nude szín, viszonylag matt. elég sokszor használom, kb a fele fogyott el eddig (szerencsére a kupak-probléma így már nem zavaró), nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

aalexaa

2014. december 22.

Még vagy másfél éve vettem meg a blue rose árnyalatot. Akkoriban nem igazán használtam rúzsokat (max színezett ajakápolót), nem is tudtam, hova fogom viselni, de nem is érdekelt, szerelem volt első látásra:)) Otthon felkenve is tetszett magamon, de túl hivalkodónak találtam, így elfelejtődött. Pár hónapja fedeztem fel újra, miután elkezdtem rúzsokat használni és beszerezni. Többször is előfordult, hogy a színeket nézegetve automatikusan ezt az árnyalatot vettem le, annyira tetszett minden alkalommal:D de mindig eszembe jutott, hogy otthon van egy ilyenem, nem veszek másikat:D Alkalmakra szoktam használni, nagyon szépen feldobja a visszafogottabb sminket. Imádom a színét, nagyon tetszik magamon is, legszívesebben megcsókolnám magam, amikor ez van rajtam, annyira szép:D Mindig viszem magammal és nézegetem a mosdóban, hogy kell-e újrakenni, de eddigi tapasztalataim alapján elég tartós, ritkán igényel frissítést. Szerintem ez elég nagy szó, egyszeri igazítással kibír nekem egy kocsmázós-iszogatós-szolidan csókolózós estét. Egyedül azt sajnálom, hogy nincs lehetőségem gyakrabban viselni. Életem egyik legjobb vétele volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

szabiina

2013. augusztus 13.

Már több színt is megvásároltam belőle, nagyon szeretem a korallosabb árnyalatú színeit, illetve a rózsaszíneket.
Az egyik pink szín nem a kedvencem, mivel nagyon pigmentált, szépnek szép, de nem mindenkinek áll jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

chickweed

2013. július 7.

2 árnyalatom van belőlük, egy világosabb rózsaszín és egy majdnem pirosas (a pontos nevük nem jut eszembe sajnos, és lusta vagyok kimenni értük..:D). Jó kis rúzsok, viszonylag tartósak, nem ülnek be a redőbe, szóval semmi rosszat nem tudok róluk elmondani. A csomagolásuk is igényes, ennyi pénzért ritka az ilyen, pedig nekem nagyon sokat jelent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

csillubaby

2013. május 23.

A 405 Blue Rose árnyalatot szereztem meg akciósan. Nagyon tetszik, hogy a sötét rózsaszínbe vegyül egy kis dekadens kékes-sötétes árnyalat és ettől a színnek egy gyönyörű mély tónusa lesz.
Azt vettem észre, hogy ettől az árnyalattól a fogaim optikailag egy kicsit fehérebbnek tűnnek. Annyira elegáns és mégis modern.
A minőségében nem találok hibát, krémes, lágy, nem csomósodik össze a szájzugban, nagyon kellemes viselni. Persze nem evés- és csókálló, de nem is hiteget ezzel. Mindent tud, amit egy rúzsnak tudnia kell. Az ára pedig verhetetlen volt. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

Kisu

2013. május 14.

Leárazáson vettem meg a 417-es,Flirty névre hallgató példányt.
Nagyon szép színe van,elég durván pigmentált,ha kicsit többet sikerül feltenni,muszáj visszavenni belőle. Viszonylag tartós,evést nem nagyon éli túl szegény,de egyenletesen kopik le.Nem is szárít,szóval tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Leárazáson vettem meg a 417-es,Flirty névre hallgató példányt.

Lilu

2013. április 17.

Nekem ebből a 402-es árnyalat van meg, és oda meg vissza vagyok tőle, nagyon szép színe van és jó minőségű.
Az egyetlen gond az vele, hogy kb a vásárlás után a harmadik nap megrepedt a kupakja, és azóta lejár... ez mással előfordult? ^^°

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

2013. március 27.

Úgy látom, mindenhol kiárusítják (gondolom felváltják őket az új rúzsok), Müllerben már csak a teszterek voltak kint, Rossmannban volt még pár darab 399-ért, de eléggé olyan színekben, amik nekem nem állnak jól (erősebb pinkes vonal), aztán találtam egy db ott árválkodó "Mousse" árnyalatot (420-as vagy 402-es a száma, most nem emlékszem), ez egy nagyon természetes, világos hússzín, rögtön lecsaptam rá, van pár hasonló színű rúzsom, de nem bántam meg, mert tényleg nagyon szép a színe (és tökéletesen passzol hozzá a Catrice 020-as kontúr).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

jowiqiw

2013. február 1.

Én imádom!!! Nagyon tartós és imádom a színét. Én a 405-öset (Blue Rose-t) használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.