New Yorker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   New Yorker márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2013. június 20.

Lelőhely:   New Yorker márkaboltok

Összetétel:

Fej: zöld alma, fekete ribizli, szamóca
Szív: frézia, pünkösdi rózsa, édes borsó
Alap: szantálfa, fehér pézsma, málna

Kiadás éve: 2013

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

infinitypurple

2019. január 16.

Még régebben kaptam karácsonyra, de nagyon imádtam! Tartós, és az illata is nagyon jó. Kedvenc parfümöm lett, hamar el is fogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

vanillacaramella.sweet

2017. március 16.

Ribizlis, rózsás, málnás fuvallat. A lilánál jobb, de nem tartós és nem egyedi semmilyen szinten. Stílusra fel- neve, háát nem tudom, ez stílus? Színe passzol az illathoz. Kap egy kiérdemelt 1-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Bunnydrop

2016. január 13.

Szeretem nagyon, édes, fiatalos, csak vonzza a darazsakat, úgy mint a lila verzió is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

kicsirita

2015. május 22.

Nagy halom piros bogyó cukrozva. Teljesen hordható finomság. Tartóssága is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

nikus23

2014. november 17.

Noverem vette maganak Nemetorszagban es nagyon jo illatta van, mindketten imadjuk. En is szokom hasznalni es nagyon tartos, csak kar hogy legalabb nincs 50ml...ajanlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Lory

2014. augusztus 14.

Egy kis virágos-epres illatocska,masszívabb alapok nélkül.Számomra lényegesen gyengébb mint a lila testvére.Ezt nem venném meg,a lilán viszont gondolkodom.Tartósságban is a lila a favorit.Ez a rózsaszín egy könnyed tavaszi vagy nyári hétköznapi szaladgálós illatnak elmenne de különösebben nem fogott meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

cica01

2014. április 26.

A Müllerben láttam legelőször ezt a fajta New Yorker parfümöt, rögtön ki is próbáltam. Itthon szagolgattam a kis papírt amire fújtam, és nagyon tetszik az illata, sokkal szolidabb a lila változatánál, és még egy hét után is érzem a papíron az illatát! Valószínűleg meg fogom venni, mert egyre jobban tetszik az illat! :)

Update: megvettem, imádom, már fogytán van az első üveg, pár hónapja csak ezt használom! Imádom, ő lett a kedvenc parfümöm!!! <3 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

bogi95

2014. március 22.

Hmmm szagoltam egyszer nagyon finom!!! Ugye nem limitált kiadású ez a remek darab?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Ferita

2014. február 22.

A lila változata nagy kedvencem.Gondoltam ezt is kipróbálom!Nem csalódtam benne.Nagyon kellemes tavaszias az illata.Tartóssága pedig jeles!Árához képest tökéletes!

Sokáig gondolkodtam milyen illatra hasonlít,míg a kolléganőm be nem fújta magát a Beyonce Heat Rush parfümjével.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Mildi

2014. február 11.

Tipikus nyárra való eperillat (mondjuk én simán használom télen is). Véleményem szerint az Escada Ibiza Hippie illatát koppintották le egy az egybe'. Remek minőségű, tartós, és órák múlva sem változik az illata. Az üvege esztétikus, kellemes tapintású, és az ára kiváló. Szóval nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 11.