Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tenagi, Módosítva: 2019. január 16.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld, online

2000 óta forgalmazott illat kissé púderes, virágos jegyekkel.

pacsalia

2020. július 9.

Nagyon finom, édeskés nőies krémes-púderes illat. Viszonylag tartós is. Kár, hogy itthon nem lehet kapni.

UPD.: hátha valakit érdekel, ma hozzájutottam egy Victoria's Secret heavenly nevű kis roll-on csodához, és azt kell mondjam szinte TELJESEN ugyanaz az illat :) szerintem egyiket sem érdemes kihagyni, de utóbbit biztosan könnyebb itthon is beszerezni. Imádnivalóak <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

AnitaUrgyan

2019. január 12.

Krémes, magával ragadó, kissé púderes, nagyon finom nőies illat. Tartós, igazi tisztaság illat, mégis van benne valami különleges. Kicsit hajaz az Armani Diamonds-illatára, de egy Estée Lauder illatot is eszembe juttatott. Nem émelyítő, nem édes, van benne némi fanyar, amitől temperamentumos is.
Óránként változik, nagyon különleges hatásai vannak. Nagyon nagy kár, hogy írjon nem lehet kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.