NG Perfumes

Ár:   590 Ft és 1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sugarcane, Módosítva: 2019. április 16.

Ár:   590 Ft és 1790 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml

Thierry Mugler Alien parfüm utánzat

vendy

2020. április 19.

Rossmannban szaglászva a kis 15 ml parfümöcskék között akadtam rá véltelen. Rögtön az Alien jutott eszembe, aminek sajnos nem vagyok a tulajdonosa, így megvettem. Magamra fújva az elején nagy csalódás volt, húsvéti locsolós pacsuli illata volt, de kis idő elteltével már érződik a finom illat. Másnap visszamentem és vettem egy újabb dobozzal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

nagyerika28

2019. április 18.

15ml-t vettem próbára. Eredetit sose szagoltam, de ennek szerintem kicsit Avon Far away illata van. Nem annyira erős, és könnyedebb, virágosabb. Tetszik, elhasználom, de nem veszem újra. Tartóssága 2-3 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.