Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: ciklámen,bergamot,lótusz,liliom,jázmin,szantálfa,pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Piri11

2016. február 1.

Nagyon finom, puha édes virágos nyitás. Érdekes egy illat. Olyan hullámzó, egyszer jobban érezni, majd kevésbé, majd megint jobban. Leszáradása után azonban inkább csak a lótusz dominál benne. Sajnos nálam ő nem olyan nyerő. Én azért egy Nina Ricci-től többet vártam volna, sajnos így nekem ő csak jóindulattal 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 1.