Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: ciklámen,bergamot,lótusz,liliom,jázmin,szantálfa,pézsma

Piri11

2016. február 1.

Nagyon finom, puha édes virágos nyitás. Érdekes egy illat. Olyan hullámzó, egyszer jobban érezni, majd kevésbé, majd megint jobban. Leszáradása után azonban inkább csak a lótusz dominál benne. Sajnos nálam ő nem olyan nyerő. Én azért egy Nina Ricci-től többet vártam volna, sajnos így nekem ő csak jóindulattal 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 1.