Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Nina Ricci Les Belles de Ricci 1996-ban megjelenő illata.

• Fejjegy: narancs, paradicsomlevél, bazsalikom, menta
  • Szívjegy: ciklámen, magnólia, frézia, paradicsom
  • Alapjegy: fügelevél, málna

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. december 16.

De kár, hogy már nem gyártják! Újravenném tavaszra! Mert több régi tavaszon is ezt használtam, és imádtam. Máig őrzök a fiók mélyén egy pici békakirályos üveget, hogy ne feledjem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 16.

RitaL

2016. július 20.

Nagy-nagy-nagy kedvencem volt, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Ilyen különleges illat azóta sincs a piacon. A paradicsom volt benne a legérdekesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

La-Fee

2014. november 22.

Eltünt a kultusz sokadik költözésem közben. Sajnálom... :) Kedves békakirály:) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

sminkesmas

2014. november 22.

A 90-es évek emléke..még őrzöm.

Valami van benne az YSL baby doll-ból -az első szippantások alatt érezni, aztán eltűnik-, de körbevéve egy frissebb, zöldebb réteggel, azaz könnyebb és kevésbé édes verzióban.

Nagyon kis laza, nyári, fiatalos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

A 90-es évek emléke..még őrzöm.

Nagyon kis laza, nyári, fiatalos illat.

necra

2013. szeptember 2.

Tini koromban imádtam!Addig őrizgettem, amíg felnőttem és a maradékot elajándékoztam :

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.