Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: lime,citrusfélék,zöldalma,pünkösdi rózsa,praliné,virginiai cédrus,pézsma,almafa

Kodi

2016. augusztus 15.

Osztom a véleményt, hogy megszólalásig megegyezik a piros almával, de ahogy beszélni kezd, már lehet tudni, hogy egy kicsit tartósabb. Vagy csak annak szerettem volna tudni, mindenesetre én nagyon szerettem. Tény és való, hogy sokan felismerték rajtam, hiszen azon kevés parfümök egyike, ami azért vált tucatillattá (bár sokszor kifejtettem, miért hülyeség ez a ketegória), mert tényleg jó és nem azért mert közönséges, olcsó vagy műanyag, vagy mert minden plázamacska ebben szaladgál. Szelíd, gyümölcsös, kicsit karamelles, édes illat, ami szerintem mindenkinek jól áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Makkancs

2013. április 19.

Ajándékba kaptam, és bár valószínűleg a vattacukrossága miatt én nem ezt vettem volna le a polcról, azért nem is megvetendő... :) Édes, de nem bántó módon. Azért nap végére nekem néha kicsit sok. Tartós, karakteres, nőies, lassan fogy. Adok neki 5 csillagot, mert mindent tud, amit egy parfümnek kell, bár nem 100%-ban az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

radioaktiva

2012. június 20.

Az illat teljesen megegyezik az első Nina-val, a csomagolás karácsonyi limitált kiadás. Annyi csak a gond vele, hogy nem lehet látni, mennyi van még az üvegben, amúgy ugyanúgy szeretem. Még akkor is, ha ma már tucatillatnak számít :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 20.