Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: lime,bergamot,zöldalma,pünkösdi rózsa,praliné,pézsma,almafa

Danina9592

2016. augusztus 11.

Ma kaptam Tilditől 5ml-t próbára, hát isteni. Oda vagyok érte <3 Ennél finomabbat képzelni sem tudok, annyira nekem találták ki. Bár kapható lenne valahol, kettéhasad érte a szívem... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Tildi

2015. március 28.

Kifújáskor lime-os aztán almás lesz. Nagyon szeretem, tartós is és meseszép azokkal a kis swarovski kristályokkal amik a levelecskéken vannak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 28.

kinibaba19

2014. április 21.

Finom illat, gyönyörű kivitel. Csak sajnáltam kidobni a kiürült üvegcsét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Finom illat, gyönyörű kivitel. Csak sajnáltam kidobni a kiürült üvegcsét.