Nishane

Ár:   58 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   58 500 Ft

Szívjegyek: dohány, tonka bab

Alapjegyek: tölgyfazuzmó (Evernia prunastri) , kínai cédrusfa

tigerkid

2019. április 27.

Nagyon finom erős, intenzív és tartós illat, amit a dohány és a cédrus masculinná tesz kissé. Nem tudom miért, de én oudot is érzek benne, ami elvileg nincs benne.
Kicsit emlékeztet a Xerjoff elveszett formulájára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 27.

Kicsit emlékeztet a Xerjoff elveszett formulájára.

pagangoddess

2019. február 6.

Kis fújós mintát kaptam belőle ajándékba. A kókusz, a rum és a dohány valami csodálatos elegye pompásan dominál a bőrömön, szillázsa hatalmas, tartósságára olyannyira nem lehet panasz, hogy kora délutántól másnap délelőttig hibátlanul illatozott rajtam, még azután is, hogy arctisztítót használtam. Bárcsak megengedhetnék magamnak egy teljes üveggel ebből a gyönyörűségből!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

lazolkov

2019. január 28.

Az első török niche parfümházat Murat Katran és Mert Guzel alapította 2012-ben, az Európát és Ázsiát áthidaló Isztambulban. Az eltelt 6 év alatt összesen 23 extrait de parfum-öt és egy kölnit készítettek, melyek közül talán a legösszetettebb és számomra legkedvesebb alkotásuk, az extravagáns Fan Your Flames, melynek elnevezése Dzsalál ad-Dín Rúmí a legnagyobb perzsa szúfi misztikus filozófus és költő eksztatikus két sorából származik: Set your life on fire. Seek those who fan your flames. Saját kódfejtőm alapján, ennek rövid jelentése az, hogy éljünk szenvedélyesen, engedjünk álmainknak szabad utat.
A kókuszdió ínyenc fehér húsa az első spricctől kezdve meghatározó és irányadó megjegyzés, roppant egyedi és kontrasztos játékot űzve a dohánylevél és a kínai cédrus sötétebb és mélyebb aromáival. Mindehhez sajátos szinergiát teremt a meleg, de mégis porszerű tonkabab és a rum, melyek ínyencsége továbbra sem kelt bennünk kifejezetten mohó édes-érzetet, valószínűleg a háttérben bújkáló cédrus az, aki megakadályozza. Mindeközben gyümölcsös fílingünk is támadhat, tán-csak-nem vaníliás kókusz-lekvár rotyog ebben az isztambuli boszorkánykonyhában? Ez a kínai cédrusfa huncut dolgokat csinál a lekvárfőzés közepette, szembesíti a kókusz krémes húsának balzsamos illatát a füstösen tüzes erdei illatokkal, ami odáig jut, hogy szinte egy csepp oud párlat is megcsapja az orromat, de ismét jön a dohányos rumos kombó, finom gyantás poharakba töltve. Itt teljesedik ki igazán az anyag meglepő összetettsége és egyedisége, félelmetesen intenzív, extravagáns és szenvedélyes pillanatokat élhetünk meg általa…mondhatnám akár szexinek is, de az túl semmitmondó lenne. Ez lenne a török dohányos pina-colada vízipipából fogyasztva?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 28.