Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Katherine Pierce, az összetevőket feltöltötte: mtunderke, Módosítva: 2014. április 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az alkoholmentes frissítő tonik gyengéden hidratál, miközben előkészíti a bőrt a nappali vagy éjszakai krém felvitelére.

• Gyengéden tisztítja a száraz és érzékeny bőrt anélkül, hogy kiszárítaná.
  • A mandula- és körömvirág-olajat tartalmazó tonik eltávolítja a sminket, a napi szennyeződéseket és közben megőrzi a bőr természetes nedvesség- egyensúlyát.
  • Alkoholmentes összetételének köszönhetően gyengéden ápolja és hidratálja a bőrt.

Eredmény: Az arcbőr tiszta, ápolt és lágy tapintású lesz.

zsomike87

2019. április 7.

Kombinált bőrömre ,régóta kerestem valami lemosót ami nem szárít,rendesen tisztít. Megtaláltam! Reggel és este is vattakorng segítségével végig moson vele az arcom. Nyugtatja és tisztítja az arcom. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

bija

2018. november 13.

Ameddig nem találtam sokkal jobb tonikokat ezt használtam. Nem irritált, de olyan semmi extra. Viszont nincs tele alkohollal legalább. A végén már locsoltam, hogy fogyjon el. 😌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

123456789k

2018. június 27.

Elegedett vagyok vele pedig szerintem tul sok parfum anyagot tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Elegedett vagyok vele pedig szerintem tul sok parfum anyagot tartalmaz.

Teszter03

2018. június 17.

A sminkem eltávolítása után, hidratáló előtt használtam. Így nekem teljesen bevált, nem okozott irritációt. Pozitívum továbbá, hogy nem tartalmaz alkoholt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Vikcsy

2018. június 6.

Sminklemosót keresgettem a drogériában és sajnos mellényúltam a polcon, mert ezt vettem le. Már ha megvettem akkor elhasználom, 3 pont csak azért mert nagyon jó illata van. De a sminkkel ez nem birkózik úgyhogy amíg el nem fogy addig mosom az arcom szappanos vízzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.

Monde

2018. március 13.

Már nem ezek az összetevői!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 13.

Már nem ezek az összetevői!

recike0214

2018. február 27.

Már semmit nem vásárolok anélkül, hogy ne olvasnám el a róla a véleményeket. Ezzel sem volt másképp, a vélemények alapján vettem meg, de nem bántam meg. Elég jó, smink előtt használom egy utolsó tisztításra, szépen leszedi a fent maradt szennyeződéseket. Viszont ezen kívül semmi mást nem csinál, a sminkkel sem bánik valami könnyen el. Kb 1 hónapig volt elég, még mindig van egy kicsi az alján, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Anita9620

2018. február 1.

Egy elég alkoholos tonikot váltottam le erre, jobban is szeretem. Tenyerembe szoktam csepegtetni és az ujjaimmal kenem fel az arcomra. Kellemes illata van, bár jobb lenne ha nem lenne benne parfüm. Gyorsan beszívódik, jól táplálja a bőrt, nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

0bikbik0

2017. október 23.

Glamour napi szerzemény. Mást kerestem, de természetesen későn mentem, már nem volt a polcon (meg egyébként is minden polc feltűnően üres volt, ahol értelmes cucc lett volna :-( ).
Addig jutottam a cimke olvasásában, hogy alkoholmentes, és már ugrott is a kosaramba.
Igazából hiába sok-sok illatanyanyag benne, nem érzem sem az illatukat, sem a kellemetlen hatásukat. Tisztít, nem szárít, nem irritál még szemkörnyéken sem.
Nem csodaszer, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

Nem csodaszer, de egynek elmegy.

tishargitay

2017. január 25.

Az arctisztító tejhez képest mérföldekkel jobb: alaposabban tisztít, jó az illata is és részben még icike-picikét hidratál is. Csomó tonikot próbáltam ki de ez nálam bevált. Több mint 2 éve használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.