Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. április 21.

Kategória:   Tusfürdők

heiserfanni

2020. augusztus 14.

Emlékszem az illatára, elmondani nem tudom hogy mennyire szerettem! Annyira hiányzik.. Miért kell minden jót megszüntetni? 🥺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

hagicica20

2013. április 27.

Nagyon szerettem, nagyon tetszett az illata és nagyon okáig megmaradt bőrközelben. Esti tusolás után még reggel is érezhető volt. Alaposan le kellett öblíteni mert képes volt kicsit fogni. 5-6 flakonnal biztosan elhasználtam . Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. (helyette sok gagyi került már piacra:( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.