Nivea

Ár:   690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   63 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Mahoney, Módosítva: 2019. június 14.

Kiszerelés:   63 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• ápolja és tisztítja a gyermekek bőrét
  • nyugtatja a bőrt
  • érzékeny és allergiás bőrre is használható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

dreammiyss

2020. február 5.

Hétköznapi használatra szereztem be. Mindenféle földi jóra használom (arc, portörlés, cipőtörlés stb. :DD). Teszi a dolgát, bár azt vettem észre, hogy az arcomnak nem túl kellemes a használata, néhol csípi is, főleg ha érzékenyebb napokon használom, így mostanában próbálom elkerülni az arcbőrön való használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

lenochka

2020. január 10.

Nagyon szeretem a Nivea törlőkendőt, elégedett vagyok a minőségével és nagyon jó illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Mahoney

2019. június 13.

én igazából az arcomra használom, nagyon üde, friss az illata😍 a babámra már nem használnám, ahoz nekem túl parfümös

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.