Nivea

Ár:   718 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2011. július 16.

Kategória:   Dezodorok

Hamamelisz- és B5-provitamin-tartalma aktívan ápolja a bőrt borotválkozás után. A 24 órás izzadásgátlás mellett a bőr ápolásához, annak újjáépítéséhez is aktívan hozzájárul. Alkohol- és tartósítószer-mentes.

kottazur

2018. március 14.

Szuper illata van, alkoholmentes, és nem folyik meg semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Szuper illata van, alkoholmentes, és nem folyik meg semmi.

quickberry

2016. június 19.

Mikor megláttam, hogy alkoholmentes és borotválkozás utáni használatra alkalmas, gondoltam kipróbálom a sok fájdalmas próbálkozás után, s azóta ez lett az én állandó dezodorom. Valóban jó illatú, ápol, és nem irritál. A hatásával nekem inkább télen, ebben a kabátban-a-busz-után-futós időszakban vannak gondjaim. :D
Update: Nem tudom, mi történhetett, de jó ideje nem bírom magamon elviselni, mintha csak büdösebb lennék tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

6vilag

2016. március 25.

Ezt használtam télen, mert nem szeretem ekkor a hideg spray-ket fújogatni magamra. Illata és a hatása is rendben volt. Elfogyott, és valószínű, hogy többet ilyet nem fogok venni. Igazán semmi bajom nem volt vele. Nem fogta be a ruhákat, használt is, mármint, hogy nem voltam büdi. Illata is jó volt, de igazából meguntam, nem bánom, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.

ppetru

2015. október 24.

Nekem ez a Nr.1! Régen nagyon sokfélét kipróbáltam, de a feketén fehér foltot hagytak, a fehéren sárgát, és a stiftek ráadásul mindig rátapadtak a ruhámra vagy a hónaljamon kis gombócok voltak.
Aztán megtaláltam ezt, és már évek óta ezt használom, mert imádom az illatát, ha picit megizzadok, mindig ennek érzem az illatát. És imádom, hogy edzés közben is ezt a kellemes illatot érzem, egyszerűen nincs ennél jobb számomra.
Attól, mert ez izzadásgátló, azt ne várja senki, hogy nem fog egy cseppet sem izzadni, mert az fizikai lehetetlenség. Nekem csökkentette a mértékét, de megszüntetni ez sem tudja.
Nekem annyi a trükköm, hogy este fürdés után is bekenem magam és reggel indulás előtt is, ha edzeni megyek, akkor edzés előtt is, és így semmilyen testszagom nincs, csak a kellemes illat.
Én csakis ajánlani tudom és remélem, még sokáig lesz a boltokban! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Én csakis ajánlani tudom és remélem, még sokáig lesz a boltokban! :))

Besscica

2015. április 2.

Kiábrándító. Izzadásgátló hatás oké, de a szagokat nem fedi. Még az előtte használt Baba golyós dezodor is sokkal hatékonyabb volt, mint ez. Alig várom, hogy elfogyjon, tuti nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

tuncsa

2014. március 29.

Nagyon finom illata van, nekem egyáltalán nem ragacsos. Kellemes ápóló hatású, csak sajnos a címkén lévő 48 óra helyett 8 óráig akadályozza meg a kellemetlen szagokat még így nem túl melegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

svivko

2014. március 28.

Nekem nagyon bejött! :) Tette a dolgát, az illata is finom.
A használatánál annyi a trükk, hogy picit 20 mp-et kb hagyni kell, hogy beszívódjon, picit megszáradjon, így semmi probléma a hatásával. Próbáltam már úgyis, hogy a nagy rohanásban a póló alatt nyúlkáltam, és kenegettem magam vele; a póló szívta fel a krémet, az eredmény nagyon kínos volt. :D
Hagyjátok száradni, jó ez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Nekem nagyon bejött! :) Tette a dolgát, az illata is finom.
Hagyjátok száradni, jó ez! :)

Anheszenamon

2014. március 6.

Az illata tetszik nagyon, a hatása mondhatni nulla. Nem véd az izzadságtól sőt a szagoktól sem. Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Niki1991

2014. február 10.

Nekem sem használ télen, a sok réteg alatt. Az illata furcsa, nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Nekem sem használ télen, a sok réteg alatt. Az illata furcsa, nem tetszik.

Christi

2013. február 26.

Most vettem ilyet először. Vannak pozitív és negatív tulajdonságai. Nekem az illata valahogy nem tetszik, kicsit olyan fura, nem tudom pontosan megmondani hogy miért. Viszont a hatásával nagyon elégedett vagyok. De az illatát nem nagyon tudom megszokni, úgyhogy valószínűleg nem veszem újra. Maradok a sima Nivea dezodornál, vagy a Pearl & Beauty társánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.