Nivea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Tusfürdők

A shea- és makadámiaolajjal gazdagított krémtusfürdő lágy habjával ápolja a bőrt, miközben a magnólia illata kényezteti az érzékeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mauricias

2019. április 26.

Használtam már, és nagyon tetszett. Jó az illata, nem szárított, egészen sokáig elég, tehát gazdaságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

szilvia.bano

2018. június 6.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, a világoskék tusolóhabon kívül ez a kedvencem az összes Nivea tusfürdő közül. Nagyon kellemes illata van, nagyon jól habzik, tápláló hatású, az illata hosszan megmarad a bőrön. Az egyetlen szépséghibája, hogy eddig egyedül egy éjjel-nappaliban tudtam venni egyszer-kétszer (változó a kínálat). Sajnos drogériában, vagy szupermarketben még nem találkoztam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.