Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: szonja, Módosítva: 2012. november 10.

Kategória:   Sminkek szájra

Gazdagon hidratálja az ajkakat, jojoba- és avokádó olajjal.

Ár: 1500 , Eladó: Abidel
Állapot: Kézfejen 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes, posta, Foxpost

mmartina97

2016. január 28.

72 Lovely Red árnyalatban vettem meg.A színe szép,de a termék nem fed jól és nekem szárította is a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

monika.t

2015. június 26.

Tipikus nivea illata van. Egyszerű, elegáns a csomagolása ami még a táskába dobálás strapáját is jól viseli :-)
Light sand árnyalatban van meg, ami egy szép bézses árnyalat. Nem szárít, sőt még használat előtt ajakápolózni sem kell. A fedése közepes és a tartóssága is. Egy szép nyári nude sminkhez jó kis kellék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

andi44

2014. július 31.

Én karácsonyra kaptam nagyon szép lila és pirosas-narancssárgás színben van meg és szerintem nagyon jó.kiválóan pigmentált,hidratál,egy probléma hogy nem túl tartós...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

silver

2013. december 19.

Anyukám kapta idén karácsonyra, de ő nem sminkeli magát, úgyhogy "megörököltem". A 64-es Big Berry árnyalat van meg, ami alapvetően egy gusztustalan mályvás lila, de hálisten nem túl pigmentált, tényleg elég halovány színe van. Aminek ez esetben rettentően örülök is, mert felkenve inkább csak kissé sötétebbnek tűnik tőle az ajkaim színe, ami jól áll. Azért is tetszik, mert úgy érzem, nagyon jól hidratál. Kicsit a NYC gloss stickjére emlékeztet, azt is ilyen (jó!) érzés viselni nagyjából, és hasonlóan kevésbé hangsúlyos maga a színe. Szeretem az ilyen cuccokat. Az illata inkább érdekes, olyan, mint az áfonyás joghurtnak. Az viszont meglep, hogy már nem gyártják (így felmerül bennem a zavarba ejtő kérdés, hogy vajon ki, miért és mennyi ideig tartogatta otthon, mire eljutott odáig, hogy elajándékozza nekünk?). :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Biann94

2013. szeptember 12.

Egyszerűen imádom. Nagyon jó krémes állaga van, jól hidratál, szép a színe. Én egy krémhez kaptam ajándékba, őszintén szólva magában még sehol sem láttam, pedig szívesen vásárolnék belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

sicsu

2013. szeptember 6.

Nagyon jó! A sötétbordó szín van meg, ami ajakra kenve abszolút nem sötét! Nagyon szépen hidratál, feldobja az arcomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

berniivagyok

2013. május 17.

Imádom! :) a 67-es Cosy Rose árnyalat van még,és épp hogy csak 1 milliméteres csak :) Még anyukám hajfestékéhez adták,2 éve :) Direkt nem használtam sokat,nem akartam,hogy gyorsan elfogyjon :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

fss

2013. január 10.

Sokkal jobban hidratál, mint egy szőlőzsír, és a színe, illata egyszerűen fantasztikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 10.

yvie

2012. december 1.

Hihetetlen, de nem hittem volna hogy ez lesz a kedvenc rúzsom. Megláttam a 69.-es árnyalató honey silk-et, ami egy borzalmas barnás sárga volt, de kíváncsi voltam és mondom megveszem 200 valahány Ft-ért. Felkentem, és láss csodát teljesen igazodott a szám színéhez, és egy szép világos nude árnyalat lett. Rendkívűl jól hidratál, ajakbalzsam helyett néha ezt használom. Nem hittem volna, azóta is vadászom , de csak borzalmas lilák és pirosakat látok. Ha meglátom egy-egy viannis vásárlásom alkalmával, tuti pótlom. Egy negatívima számomra a szaga , az nagyon büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

Kispitypang

2012. július 12.

Én is egy Vianniban jutottam hozzá az enyémhez, de láttam már 100ft-os boltban is. Tényleg egy nagyon kis kellemes rúzs, nekem egy korallos pirosas árnyalat van meg, a fedése nem túl erős, de cserébe az én számat nem szárítja. Kifejezetten kellemes viselni.
Ami a negatívuma az a borzalmas színválaszték. (Bár gondolom a magyar Viannikba, 100-as boltokba már a kiselejtezett, maradék darabok kerülnek csak, feltételezem eredetileg jóval szélesebb a színskála.) Rengeteg lilával, halotthaloványra sápasztó világosbarnával, sötétbarnával, és mindenféle érdekes színekkel lehet találkozni, de kevés a hordható.
Értékelés: 4* - ez tipikusan az a mindennapi viseletre kitalált rúzs, kellemes hordani, hidratál (legalábbis az én számat), kár hogy alig lehet mindennap hordható színeket találni belőle. Az ára pedig egyszerűen verhetetlen! Annyira szívesen vennék még belőle 2-3-t, de sajnos nem találok hordható színt, pedig már egy éve vadászok egy második példányra :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.