Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Lilu, Módosítva: 2013. december 2.

Kategória:   Dezodorok

Zaynab

2016. január 2.

Nem tudom, hogy ennek is volt-e pumpás változata, mert én úgy emlékszem igen. Nagy divat volt régen és főleg nagylányoknak volt.
Kaptam én is egyet, de valamilyen allergiás reakcióba lépett a nyakammal (ugyanis én általában oda szoktam fújni a pumpás spray-ket, nem is értem miért). A nyakam úgy nézett ki tőle, mintha valaki odanyomott volna egy forró vasalót.
Sállal kellett takarnom a hatalmas vörös foltot. Ez volt a nagy kalandom a fehér nivea pumpás deo-val.
Nemrég vettem meg az Isana Sensitive pumpás deo-t.
Akinek hiányzik ennek a nivea-nak az illata, az nyugodtan tehet egy próbát az Isana-val is. Az is lecsurog a test oldalán fújás után mint régen a nivea, és illatra is hasonlít a kettő.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Nemrég vettem meg az Isana Sensitive pumpás deo-t.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
sziszoka

2013. november 30.

Első fizetésemből vettem,kellemes emlék.Illatával,dezodoráló hatásával elégedett voltam.A táska barát méretet is nagyon szerettem.Kár,hogy nincs már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

absinth

2013. július 4.

Ez volt az első deom, tinikoromban kaptam anyukámtól, mondván megbízható márka és visszafogott illat, biztos jó lesz. Nagyon tetszett, hogy pici és könnyű-osztálykiránduláson praktikus volt. Enyhe, púderes illata volt, ha nem voltam fokozott izzadásnak kitéve, akkor bevált. Amit utáltam, az az állaga-mint a víz, miután befújtam magam vele összevissza csorgott és sokáig tartott mire beszívódott/megszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Lilu

2013. július 4.

Piszok büdös, gyöngyvirágos szaga van, olyan mint egy olcsó húsvéti kölni. Rémálmaimban jöjjön elő... xD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 4.