Nivea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cssillla, Módosítva: 2012. december 15.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Hatékony izzadás szabályozás 48 órán keresztül. Citromfű kivonattal a lendületes frissességért. Alkoholmentes, bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Missy023

2020. június 3.

Nem lenne rossz szavam rá, ha meg tudna száradni. Hiába várok vele 10-15 percet is felvitel után, legjobb esetben is csak ragadós állaga lesz és marad a nedvesség érzet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Aleca89

2020. március 8.

Több mint tíz éve csak ezt használom. Azt sajnálom, hogy alumíniumos, de legalább a legstresszesebb helyzetben sem leszek büdös. Csak akkor veszem fel a pólót ha már megszáradt, így nem hagy foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Platina890413

2019. április 19.

Citromfű miatt vettem meg ,mert szeretem az illatát.Nem is az illatával volt a gond,ha nem olyan lassan száradt,hogy az ,már vicc. Hatékonyság semmi -nálam legalább is-mint ha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Sisszy

2018. október 6.

Nem vált be. Nagyon izzadtam tőle és az illata rajtam kifejezetten büdös volt. Nagyon nedves érzetet hagy, más deokhoz képest, nemszeretem termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

gittus0924

2018. szeptember 24.

Jó minőségű, kellemes illatú és hatásos deo, tavasszal használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Jó minőségű, kellemes illatú és hatásos deo, tavasszal használtam.

orsi0210

2018. június 24.

Nekem eddig bevált, még ebben a nagy nyári hőségben is. :)
Felkenés után kell várni egy 5 percet, amíg beszívódik, de az illata finom, és a hatása is majdhogynem nap végéig kitart! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Nekem eddig bevált, még ebben a nagy nyári hőségben is. :)

crazy724

2018. április 27.

Évek óta csak őt használom, oda meg vissza vagyok az illatáért, számomra ez a tökéletes illat, elképzelhetetlen volt, hogy valaha is leváltom. Az illata viszonylag sokáig megmarad, a hatékonyságával is elégedett vagyok/voltam. Nem szivodik be azonnal, 5-10 percig érezni egy ilyen nedves hatást a használata után, és az is előfordult, hogy sárga foltot hagyott a fehér ruhán, ettől függetlenül abszolút szerelem. Most váltottam egy CF márkára, egyelőre úgy vagyok vele, hogy nem akarom többé újravenni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

svdori

2018. április 22.

Isteni az illata, sokáig lehet érezni. Egész napos edzés után sem vagyok büdös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Cherryeszti

2018. március 6.

Imádom az illatát, nekem bevált az izzadásgátló hatás is, igaz ősszel/ télen használtam. Szuper, hogy nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Ali

2017. június 27.

Pár éve kaptam ajándékba, akkor nem tetszett, úgyhogy sokáig pihent a szekrényemben, mire úgy döntöttem kap még egy esélyt. Azóta szinte hozzámnőtt. Szeretem az illatát, kellemesen friss, de nem túl erős. Hűs érzetet biztosít és kevésbé izzadok tőle. A 48 órás ( nekem az van meg) hatás persze hülyeség, de ilyet egy terméktől sem várhatunk el, nem is lenne egészséges és higiénikus :) Elég sokat használom, de még mindig bőven van és a mérete miatt szinte bárhova magammal tudom vinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol