Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: tomthony, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gazdagon hidratáló formula E- és H-vitamint, valamint fényvédőt tartalmaz.

• csillapítja a száraz bőr húzódását
  • intenzív, hosszantaró hidratálást biztosít
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

nettics

2016. január 6.

A ferjem nagyon szereti. Nemreg vettem neki mert nagyon szaraz a bore. Amikor eloszor felkente azt mondta nagyon finom az illata. Utana pedig mondta hogy vegre nem huzodott az arcbore egesz nap. Nagyon taplalo krem, de latszik is rajta mert jo zsiros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

hempike1

2013. január 24.

Drága kedvesem annyira utálta, hogy a cipőire kente el inkább! :) Meg is jegyeztem neki, hogy jó világ van a cipőkre! :) Persze, mert a vásárlásnál nem figyelte, hogy száraz bőrre való, az övé pedig zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

horireni

2012. december 12.

A párom szereti, kb 1 évig elég neki egy tégely, fini az illata, tökéletes a száraz bőrére, volt hogy én is csentem belőle!:) Neki 5ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

geucsa

2012. május 8.

Drága és szar. Röviden ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Drága és szar. Röviden ennyit.

szkeri

2011. december 8.

Férjem szerint jó krém, tápláló, jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 8.

Férjem szerint jó krém, tápláló, jól beszívódik.

zonzi

2011. október 9.

zseniális ez a krém
tomthony nemtom mirő beszél igazából de ez az ő baja
elég rossz száraz bőröm van de bekenem és amíg víz nem éri addig csodaszép lesz tőle
életem eddig legjobb kréme

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 9.

zseniális ez a krém
tomthony nemtom mirő beszél igazából de ez az ő baja
életem eddig legjobb kréme

xybaBence

2011. augusztus 13.

Nagyon jó krém, sokszor használom, ha kiszárad a bőröm.
Vizes állaga van és nagyon kellemes puhává varázsolja a bőrt ami egy egész napon át kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Nagyon jó krém, sokszor használom, ha kiszárad a bőröm.

tomthony

2011. július 3.

nekem annyira nem jött be. túl zsíros és nehezen szívódik be, valószínűleg mivel nem annyira száraz a bőröm ez volt a gond. elméletileg illatmentes, de kicsit olyan fura illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.