Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: love_cinderella, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A kényeztető olajgyöngyök és a frangipáni friss illata kellemesen lággyá varázsolják a bőrt

Daisyyy

2019. április 4.

Jó illata van ennek is, többször vettem újra ezt is. Szeretem az ilyen gél állagú tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Aquariusgirl

2018. június 30.

Ez a termék korábban nem Hawaaii Flower and Oil néven futott? Mert akkor nagyon szerettem. Most meg csontig vakarom magam, ha használom. Ki fogom dobni, vagy csak habfürdőként elpancsolom. Az illatát én szeretem (amúgy sem érezhető sokáig), mókásak a kis golyók benne, tetszik a külleme, de számomra használhatatlan, úgy viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Zsolt8912

2018. május 27.

Nekem is nagyon bejött a termék, alapból imádom a tusfürdőit a márkának, de ez is a kedvencek között van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

leila0803

2017. március 21.

Nekem bejön az illata és a hidratáló hatása is oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

Nekem bejön az illata és a hidratáló hatása is oké.

-.Nikii.-

2016. október 16.

Én kilógok a sorból, mert imádom az illatát :) És szerintem jól hidratál.
Külön örülök, hogy átlátszó a tubus, mert látom mennyi van még benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

Én kilógok a sorból, mert imádom az illatát :) És szerintem jól hidratál.
Külön örülök, hogy átlátszó a tubus, mert látom mennyi van még benne :)

eperturmix

2016. október 15.

Nekem tetszik az illat,de egyáltalán nem tartós,és nem is tisztít jól annyira

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Nekem tetszik az illat,de egyáltalán nem tartós,és nem is tisztít jól annyira

FloralPrincess

2016. március 11.

Nagyon tetszenek a kis golyók benne, meg maga az állaga is. Jól habzik, tisztit. Az illata azonban nem ragadott nagyon meg, lehetne jobb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

lillubillu

2015. december 31.

nekem sem tetszik az illata, bár jól habzik és frissítő hatása van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

nekem sem tetszik az illata, bár jól habzik és frissítő hatása van

love_cinderella

2015. november 8.

Először nem tudtam eldönteni hogy férfi vagy női illat-e... Sűrű állaga van, tetszik hogy gyöngyök vannak benne de az illata miatt csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

kincsö

2015. november 1.

Két különböző illat!!
De ez az illat olyan semmilyen :/Engem annyira taszìtott hogy végül kidobtam....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Két különböző illat!!