Nivea

Ár:   780 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: love_cinderella, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A kényeztető olajgyöngyök és a frangipáni friss illata kellemesen lággyá varázsolják a bőrt

fagas

2021. szeptember 1.

Nagyon kis kellemes illata van, de zuhanyzás után már egyáltalán nem érezni a bőrön. Ez még elnézhető, ám annyira szárított, - olajgyöngyök ide, vagy oda - alig vártam, hogy elfogyjon. Kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Anita1984

2020. június 14.

Finom de sajnos nem tartós illatú frissítő tusi. Nyárra szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Finom de sajnos nem tartós illatú frissítő tusi. Nyárra szuper.

Csutak

2020. május 21.

Én még Hawaii Flower-ként vettem és két használat után azt merem mondani, hogy szeretem. :) Nem olyan, mint a többi géles tusi, nem folyik szét azonnal, sűrűbb. Szeretem a benne levő olajgyöngyöket, mert így fürdés után nem kell testápolóznom sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Daisyyy

2019. április 4.

Jó illata van ennek is, többször vettem újra ezt is. Szeretem az ilyen gél állagú tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Aquariusgirl

2018. június 30.

Ez a termék korábban nem Hawaaii Flower and Oil néven futott? Mert akkor nagyon szerettem. Most meg csontig vakarom magam, ha használom. Ki fogom dobni, vagy csak habfürdőként elpancsolom. Az illatát én szeretem (amúgy sem érezhető sokáig), mókásak a kis golyók benne, tetszik a külleme, de számomra használhatatlan, úgy viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Zsolt8912

2018. május 27.

Nekem is nagyon bejött a termék, alapból imádom a tusfürdőit a márkának, de ez is a kedvencek között van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

leila0803

2017. március 21.

Nekem bejön az illata és a hidratáló hatása is oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

Nekem bejön az illata és a hidratáló hatása is oké.

-.Nikii.-

2016. október 16.

Én kilógok a sorból, mert imádom az illatát :) És szerintem jól hidratál.
Külön örülök, hogy átlátszó a tubus, mert látom mennyi van még benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Én kilógok a sorból, mert imádom az illatát :) És szerintem jól hidratál.
Külön örülök, hogy átlátszó a tubus, mert látom mennyi van még benne :)

eperturmix

2016. október 15.

Nekem tetszik az illat,de egyáltalán nem tartós,és nem is tisztít jól annyira

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Nekem tetszik az illat,de egyáltalán nem tartós,és nem is tisztít jól annyira

FloralPrincess

2016. március 11.

Nagyon tetszenek a kis golyók benne, meg maga az állaga is. Jól habzik, tisztit. Az illata azonban nem ragadott nagyon meg, lehetne jobb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.