Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2017. június 8.

Kategória:   Dezodorok

Frissesség egész napon át - tengeri ásvány kivonattal. 48 órás dezodoráló hatás és gyengéd Nivea ápolás. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Színezőanyag mentes.

Anitacska01

2020. szeptember 26.

Nem àjultam el. Illata sem kellemes az én orromnak és nekem nem is hatékony sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Csillagpor123

2019. január 31.

Szerintem nem tart egész nap. Büdös, nem tetszik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Szerintem nem tart egész nap. Büdös, nem tetszik....

csikosmatyas

2018. augusztus 11.

Ez egy dezodor és nem izzadásgátló !

Dezodornak tökéletes! Évek óta használom én is és a család több női (néha férfi) tagja is. Én spec. télen a pulóver + télikabát alatt inkább érzem magam kellemetlenül mint most a 38 fokban, nekünk télen-nyáron megfelelő védelmet ad a szagosodás ellen.

Kampányt indítok a "kamukomment" gomb bevezetéséért!
Amikor a t. Csoporttag nyilvánvalóan nem használja vagy nem arra használja a terméket amire való. Dezodor amitől izzad, natur olaj ami csíp, nemlétező illatösszetevő amít nem bír benne elviselni. Rontja az oldal szinvonalát a "vettem egy szőrtelenítőt de nem lett dúsabb a hajam" típusú hozzászólások.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Ez egy dezodor és nem izzadásgátló !

Kampányt indítok a "kamukomment" gomb bevezetéséért!

ntina

2018. július 11.

Illatát szeretem. Nap végén szoktam szembesülni a csúnya valósággal, hogy izzadásgátlóként ez nem igazán szuperál. 1,5 flakonnal van otthon.. nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

PerfumePippi

2018. május 26.

Én délutáni újrafújósnak használom főképp, néha hétvégi otthon rohangálósnak, és annak tökéletes. Nincs benne elvileg alumíniumsó (ha jól látom itt a képen), ezért én izzadásgátlást nem is várok. Illata megfelelő, erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

deluna

2018. május 4.

Nem tudom, csak én vagyok vele így, de iszonyatosan mar. Először azt hittem túl közelről fújtam, de nem az volt a gond. Kivágom úgy ez a bőrbarát csodát, hogy csak na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Hecate

2018. április 29.

Az illatát kedvelem, de nem túl tartós. Izzadság ellen semmit se ér, úgyhogy nincs is 48 órás verejtékvédő hatása. (Amúgy sem hiszem, hogy 2 napos védelmek kellenének, hiszen naponta mosakszunk. Hasson inkább pár órát, de valóban, ne csak a dezodor feliratán.) Nivea terméktől többre számítottam. Örültem volna ha beválik, mert mini verzióban is kapható, ami praktikus lett volna táskába utazáshoz (ezért az ötletért adok +1 csillagot). Szívesen vettem volna a nagy és kis kiszerelésből is rendszeresen amennyiben elégedett lettem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Pofike

2017. december 16.

Az illata elmegy, izzadásgátló hatása elenyésző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Az illata elmegy, izzadásgátló hatása elenyésző.