Nivea

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: JulcsiToth, Módosítva: 2020. szeptember 23.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A nappali arckrém az érett bőr (30+) számára készült. Aktív komponenseinek köszönhetően intenzíven gondoskodik a bőr állapotáról, maximálisan hidratálja és táplálja, növeli a rugalmasságát. Innovatív receptje hialuronsavat és kollagént tartalmaz.  A magas UV szűrőknek köszönhetően megvédi a bőrt a napsugarak negatív hatásaitól, valamint a pigmentációtól és a korai ráncoktól. A krém alkalmazásával kifogástalanul gondoskodhat bőréről és hosszú ideig megőrizheti szépségét."

Misato

2021. július 21.

Órák óta csípi a szemem, már konkrétan leöblítettem a szemem párszor, de nem segít. Utoljára tinikoromban csípte valami ennyire a szemem, amikor a kozmetikus adott egy kéntartalmú keveréket. Most megnéztem, hogy ebbe is raktak-e valami kénes dolgot, hát igen, szulfonsav van benne. Biztos jó a bőrnek, csak amikor órákon át könnyezek és ég a szemem, akkor ez nem nagyon vigasztal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

leader90

2021. június 22.

Soha nem gondoltam h egy Niveás arckrémre azt mondom h szuper, de nekem ez bejött. A 30-as faktor miatt választottam, de nagyon jól bevált. Puhább és hidratáltabb a bőröm. Az első tégely most fogy el, sztem újra ezt fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

102panda

Korcsoport: >54
2021. április 14.

Nem tudom, hogy a magas UV szűrő miatt, vagy az illat miatt, de nagyon marja a szemem. Többet nem veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 14.