Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: justagirl, Módosítva: 2013. január 9.

Kategória:   Szappanok

Vyvcsyke

2016. június 20.

Nagyon jó frissítő, nem szárított!:) És az illata.. nagyon kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Nagyon jó frissítő, nem szárított!:) És az illata.. nagyon kellemes

trisztan

2015. március 28.

Kellemes, frissítő az illata, jó sűrű az állaga, az ára elég húzós szerintem, de én valami nagy leárazásban vettem, így még belefért. Viszont tényleg mintha jobban szárítana, legalább is a márka megkívánná, hogy ilyen probléma ne legen vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 28.

justagirl

2013. január 2.

Csodálatos savanyú illat, de borzasztóan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Csodálatos savanyú illat, de borzasztóan szárít.