Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2014. április 13.

Kategória:   Tusfürdők

Élvezd a lótusz egzotikus illatát, miközben a rizsolajjal dúsított selymes krémtusfürdő kényezteti a testedet!

Kiszereés: 250 ml

Lunita

2013. augusztus 31.

Sokszor vettem régebben. Annyira bejött az illata,nem is túl erős,
bár általában nem szeretem a púderes illatot,ez kivétel volt.
Kellemes volt,de utána egyre jobban el-el tűnt és áttértem másra.
Annyira hidratálásban sem jeleskedett,azért kap ennyit csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Sokszor vettem régebben. Annyira bejött az illata,nem is túl erős,
bár általában nem szeretem a púderes illatot,ez kivétel volt.
Kellemes volt,de utána egyre jobban el-el tűnt és áttértem másra.
Annyira hidratálásban sem jeleskedett,azért kap ennyit csak.

fancsa

2013. május 28.

A kedvenc tusfürdőm volt, használtam is, amíg gyártották, de egyszer csak eltűnt a polcokról. Kerestem én, de nem találtam sehol. Azóta mindig így jártam a kedvenc Niveás tusfürdőkkel. Most már lehet, hogy újra lehet kapni, őszintén szólva nem is néztem, mert közben új márkára váltottam.
Összegzésül maga a tusfürdő nagyon jó. Kellemes krémes állaga van, Az illata sokáig érezhető a bőrön és finom sima bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Babooca

2013. március 31.

Egyszer hirtelen felindulásból, mindenféle illatmintavétel nélkül ezt kaptam le a polcról. itthon kipróbálva teljesen Kínában éreztem magam, meg is tetszett az illata, de hamar ráuntam. Elhasználtam, de nincsenek különösebben pozitív élményeim vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Hedör

2012. július 15.

Nekem ő a kedvenc Nivea tusfürdőm. Jól habzik, krémes és hidratál. Utána nem kell testápolót használnom. Az illata miatt vezet a barackos és a free time előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

sydney

2012. július 3.

Szerettem a Nivea krémtusfürdőket, ezt is. Kellemes illat, kényelmes használhatóság. Viszont nekem szárította a bőröm. Elsősorban az összetevői miatt váltottam, természetesebbet kerestem. 3,5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Lillababa

2012. február 14.

Semmi extra hatása nincs, de nem szárít legalább.Nekem a nivea tusfürdők nagyon hamar elfogynak, nem tudom mi az oka, lehet, hogy nem elég sűrű és többet nyomok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.