Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: karacsonyikaktusz, Módosítva: 2014. május 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

A frissítő, kristálytiszta gél lágy tisztító gyöngyökkel újjávarázsolja a bőrt, és levegőhöz juttatja a pórusok legmélyén is. A különlegesen könnyű formula hatékonyan távolítja el a szennyeződést és a sminket anélkül, hogy kiszárítaná az arcbőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Brndtt

2018. december 4.

Egy kiárusításon találtam rá és kíváncsi voltam mert nagyon jó terméknek nézett ki. Sok reményt fűztem hozzá de sajnos nem volt jó döntés. Az állaga az illata tökéletes ezért még a felkenés előtt reménykedtem. Majd körülbelül 5 perc után nagyon csípte a bőrömet. Nem értettem miért, azt hittem csak engem csíp de olvastam a véleményeket és rájöttem, hogy nem csak engem. De használat után a bőröm jóval puhább.
Próbálkozom még vele hátha egyszercsak nem fog csípni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Próbálkozom még vele hátha egyszercsak nem fog csípni.

Cosmonaut

2016. március 16.

Update: még jó, hogy már nem gyártják...most megint kipróbáltam, hát mintha a sütőbe dugtam volna a fejem egy 10 percre. Éget, csíp, mar, húzódik..ez nem Nivea minőség, vagy extrém zsíros bőrre találták ki.

illata és az állaga szuper, csak azt nem értem, hogy ha arclemosó, akkor miért marja ennyire a szemem. Utána tényleg nem árt krémezni, de a hatása jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Sissy26

2014. október 17.

Sajnos nagyon nem vált be. Már a használatakor szinte marta a bőrömet, annyira csípett. Nagyon kipirosodott az arcom, irritált és borzalmasan kiszárította. 5 este próbálkoztam vele, de elegem lett. Most a párom próbálkozik vele, neki kifejezetten zsíros a bőre, hátha neki jót tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

zsdorcsi

2014. október 3.

A rossmannban szereztem be, mert ez volt az akciós, és szeretem tudolás közben elintézni az arclemosás nagy részét. Minden nap használok alapozót, púdert, tust, spirált és szinte nyomtalanul lehozza a kis csepp lemosó az összes sminket (még a szememről is, tudom, ez nem oda való...:) ). Utána át szoktam törölni az arcom micellás nivea lemosóval és szinte tiszta marad a vattakorong.
Kicsit talán szárítja a bőröm, de az esti hidratálás nálam egyébként is rutin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

Kicsit talán szárítja a bőröm, de az esti hidratálás nálam egyébként is rutin.

edinalazar

2014. május 26.

Esténként ezzel szoktam lemosni az arcomat, finom az illata és jól tisztít. Ha kicsit magán hagyja az ember akkor szárító hatású, így zsírosabb bőrűeknek is jó lehet.

Update: egy havi használat után sajnos ez is elkezdte durván szárítani és irritálni a bőrömet. Szóval azt kell mondjam, hogy rosaceas érzékeny bőr mellé nem ajánlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Babooca

2014. április 12.

2-3x újravettem még mikor kollégista voltam. Kint felejtettem itthon a kád szélén és a családom többi tagja is rákapott. Azóta is ezt használják, én a kolesz óta váltottam olcsóbbra. Szerettem, de a sminket nehezen mosta le, és rájöttem, hogy nekem a szappanok sokkal üdébbé és egészségesebbé teszik az arcomat, olyan frissességet egyik habzó zselés arclemosó sem tud adni nekem, mint a szappanok. Lehet, hogy szárítanak, de nem is maradok pattanásos, a szárítást meg tudom mérsékelni a hidratáló krémeimmel / természetes olajaimmal. Szóval a család számára ez örök lakó, de én már kiűztem már csak az ára miatt is az általános rutinomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

melindae

2013. október 15.

Csillagos ötös! Még akkor is, ha ez nem a nivea natural kollekcióból van (kár). A tisztító gyöngyök tényleg "dolgoznak", az állag remek, zselés, elég belőle kevés is, sokáig kitart mindennapos használat mellet is. Ha natúr lenne, 6 csillagot adnák ;) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

leiriope

2013. április 27.

Nem szerettem. Nagyon szárít. Tény, hogy friss érzésem volt tőle, de utána rögtön be kellett krémezni az arcom. Nyáron reggelente használtam, télen abszolút használhatatlan. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Kiscica

2013. február 10.

Soha nem vennem meg ujbol... Meg egyik arclemoso sem szaritotta ki a borom ugy, mint ez. Katasztrofa... Azota van a habos Nivea arclemoso, ami sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 23.

Szeretem, mert jó a vízhiányos bőrömnek is! Nem húzódik utána az arcom, nem szárít! Használata után olyan, mintha kicserélték volna a bőrömet egy olyanra, ami aludt 10 órát, és 15 éves kor körüli. :) Ezeket persze nem a ráncokra hanem az üdeségre értem! Alaposan tisztít, és mintha még a pólusaimat is össze húzná kicsit. Aki olvas, tudja hogy nem sminkelem magam, de ha véletlenül alkalom miatt kerül rám valami, azért nem ezzel mosom le. és a munkámban sem ezt használom sminklemosásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.