Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2012. február 23.

Kategória:   Ajakápolók

Csillogó szín és gyümölcsös íz keveréke.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

tenagi

2019. június 7.

Finom illatú kis színezett ajakápoló (még Labello korában vettem, azóta már megnőtt :D ) . Bár hidratálás és szín szempontjából nálam a grapefruitos jobban bejött, mint ez, de nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

irislove

2014. augusztus 19.

Más a tubusa az enyémnek és labello van ráírva, de egy az egyben ez. Finom az illata, finom az íze, elég erőteljes színt ad ahhoz képest, hogy csak egy ajakbalzsam. A sárkány gyümölcsös változata jobban bejön mint íz és szín. Ezt inkábbcsak este felrakom, hogy reggelre legyen színe a számnak, mert igen rendesen befogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

kalmaniki

2013. október 15.

Ilyenem is volt tinikoromban, erőteljes színt adott az ajkaknak, amúgy egy szokásos ajakbalzsam volt, nagyon fincsi illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Anita19

2013. október 15.

Szeretem az illatát,de használtam már jobbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Szeretem az illatát,de használtam már jobbat is.

Blame

2012. április 15.

Nem rossz. De használtam már jobb ajakápolót is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Nem rossz. De használtam már jobb ajakápolót is.

bica07

2012. március 9.

Szerintem nem rossz finom az illata és az íze is jó. Kicsit színezi az ajkakat, van egy kis hidratáló hatása, de sajnos nagyon hamar elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 9.

Nefertiti

2012. február 16.

Szokasos ajakapolo vagy inkabb szajfeny? :P
Kellemes illata van, kiss szint ad az ajkaknak, nem eroteljesen. Fincsi illatt, 0 hidratalas. Majd jo lesz nyaron szajfeny helyett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Szokasos ajakapolo vagy inkabb szajfeny? :P