Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: neakardtudnihogyki, Módosítva: 2015. november 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A Pearly Shine halványrózsaszín árnyalatával és gyöngyházfényű ragyogásával kihangsúlyozza és fokozza az ajkaid természetes szépségét és színét, és varázslatos csillogást kölcsönöz nekik.

Bonzee

2018. március 4.

A munkahelyemen ott figyel a felső fiókomban, a mézes variációval együtt. Nagyon kedvelem, felváltva használom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

neakardtudnihogyki

2015. november 20.

Egy szivecskés ajándékcsomagban volt ő és egy klasszik kék Nivea ajakápoló. Elég intenzív színe van, ilyen púder rózsaszín és gyöngyházfényű, nem rossz van hogy rúzs helyett is felrakom, vmennyire hidratál is de nem ez lesz a fő dolga:) Az illata jo, bár én jobb szeretem az extrább cuccokat.
Nem venném ujra ha elfogy de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Nem venném ujra ha elfogy de nem rossz.