Nivea

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1+2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Kiszerelés:   1+2 db
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Női borotva két borotvabetéttel

• Kényelmes borotválás és sima bőr a test vonalait követő borotvával és az egyedi Nivea illattal.
  • A borotva forgó feje finoman igazodik a test vonalához a minél töjkéletesebb borotválásért.
  • Az öt pengés fej különösen sima bőrt biztosít.
  • A krémezőcsík Euceritet tartalmaz, mely klasszikus Nivea krém különleges összetevője és ápolja, védi a bőrt.
  • Kíméletes borotválás és puha bőr.

széna

2020. november 19.

Legjobb kialakítású női borotva. Szinte mindig akciós hozzá a pótfej csomag valamelyik drogériában

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

aniko_farago

2020. május 31.

Nem rossz borotva.Nem irritálja a bőrt de nem olyan sima a végeredmény.Az ára elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Scara

2020. április 14.

Számomra rejtély, hogy ez a borotva mire való, mert a rendeltetésszerű használatára katasztrofális. :)
A fej úgy van kialakítva, hogy nem lehet vele alaposan leborotvalni az adott területet, bárhogy is próbáltam. Olyan, mintha a pengéi nem férnének eléggé közel a bőrhöz. Elöször azt hittem, hibás széria és cseréltem is egyből a fejet, de a probléma ugyanaz volt, akárhányszor húztam végig, nem lett sima a terület.
Sajnos ennek a következménye a gyulladt szőrtüsző és irritált terület.
Néhány kínszenvedéses próbálkozás után ki is dobtam a kukába, miközben a feltalálójának pedig azt kívántam, hogy csak ezt használja élete végéig. :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Sajnos ennek a következménye a gyulladt szőrtüsző és irritált terület.

lenochka

2020. április 14.

Nagyon szuper borotva! Nem tépi a szőrt és nem sérti fel a bőrt használat közben. Többször is lehet használni, nem "veszik" el az éle.. nem az a tipikus egy használat után eldobandó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Kmerci

2020. április 14.

Nekem minden testrészemen nyúzós volt, 1*-al értékelem, de ha tehetném egy nagy nullát adnék neki...Borzasztóan rossz használni simán vízzel, borotvagéllel és olajjal is kipróbáltam eredménytelenül. A 3x használt borotvám és az ÚJ betét is a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

NovakneViki

2020. február 2.

Egy sima eldobható borotvához képest, lábon vagy hónaljon a nevében ígért kiméletességet hozza. De ha a gilette venus borotvával hasonlítom össze, akkor azt nem tudja lepipálni. Főleg ha a bikinivonal területén szeretném használni, ott nagyon nyúzós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

RitaJudit

2019. október 19.

Az eddigi borotvákhoz képest ügyetlenül vettem kézbe. Második alkalomra ráálltam a mozdulatra, azóta nincs gond, de nekem kicsit fura. Nem biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

mmartina97

2019. október 6.

Eddig kétszer használtam,nem rossz borotva. Tetszik a kialakítása és könnyű vele borotválkozni.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.