Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: lialiacska, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kényeztetően krémes testápoló értékes shea vajjal gazdagított formulájával ellenállhatatlanul puha és lágy bőrérzetet kölcsönöz a száraz bőr számára is. Könnyen beszívódik, nem kelt zsíros bőrérzetet használat után, mégis intenzív, hosszan tartó hidratálást biztosít. Használatával a bőr olyan selymessé válik, akár a kisbabáké.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ann86

2019. február 28.

Télen ez a kedvenc testápolóm és kézkrémem. Nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy maga után zsíros érzetet mindemellett szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

gyula1971

2018. december 23.

Ez az,amit akartam, nagyon jó illatú,nem zsíros, hamar beszívódik. Hivatalosan testápoló,én kézkrémnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 23.

Piedra

2018. november 11.

A kevesebb több.
Szolid illat, egy picit ugyan nehéz eloszlatni a bőrön szerintem, viszont viszonylag hamar beszívódik és jól hidratál. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

A kevesebb több.

Lilia84

2018. április 18.

Első ránézésre sűrű, nehéz krémnek tűnik, ehhez képest tényleg pillanatok alatt beszívódik, semmi ragacsos, zsíros érzetet nem hagy maga után. Nagyon szépen hidratál, puha tapintású, sima lesz tőle a bőröm, ami kitart másnap is. Illata finom, krémes tisztaságillat, hasonlít a klasszikus kék tégelyes Nivea illathoz, de annál mintha kicsit virágosabb lenne, a klasszikus Nivea-illatot én jobban szeretem, de ezzel sincs bajom, kellemes, nem tolakodó.
A kiszereléséért külön oda vagyok, sokakkal ellentétben én imádom a tégelyes krémeket, pontosabban tudom adagolni, látom mennyi van még, az utolsó cseppig el tudom használni és szerintem jobban is néz ki. Tudom, sokak szerint nem higiénikus, de szerintem alap, hogy csakis tiszta kézzel krémezünk. Tőlem megkapja az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.