Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. október 24.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

10 perces méregtelenítő fátyolmaszk zöld teával és szénnel. A biológiailag lebomló fekete tölgy rostokból álló maszk puha és könnyen kezelhető. Tisztító kényeztetés a városi bőrnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Alaya

2020. december 20.

Sajnos nekem nem vált be... Amint a arcomra helyeztem, égni kezdett a bőröm, majd teljesen bevörösödött :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

fici

2020. szeptember 7.

Hidratált, de ragacsos érzetet hagyva maga után, eltömítette a pórusaim,és most 3-4 db csúnya gyulladt pattanással lettem gazdagabb (nem vagyok rá hajlamos egyébként). Semmi extrát nem nyújtott, sőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

incifinci28

2020. június 18.

Kiárusításon vettem egyet de újra vettem többet mert nekem nagyon bejött. Arcradír után használtam és nagyon puha, friss lett az arcom tőle. Kissé ragacsos érzetet hagy de este használom, reggelre eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Toscana

2020. február 16.

Megvettem mert ajándékba adták forma vagy legalábbis volt valamennyi kedvezmény rá viszont talán jobb lett volna ha helyből nem is veszem meg. Maga a maszk mérete hát őszintén nem tudom melyik kontinensen találna bárki arcára is, inkább lenne túlméretezve, de tudom hogy fed. Az illata/szagja nekem a kórházi fertőtlenítő szereket jutatja eszembe. Nagyon mű, de talán ez volna a kisebb probléma. Ahogy az arcomra felkerült égetett és csípett, mint a f*anc így nem is várok/várhatok semmi eredményt. Végeredmény számomra kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Blackxentric

2020. január 4.

Update: újra vettem és még mindig jó :)

Trnd project által jutott el hozzám. Nagyon jó illata van, imádom a színét. Hatása jó, szépen hidratálta a bőröm ami selymes volt használata után. Hatalmas plusz pont, hogy a maszk anyaga lebomlik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Update: újra vettem és még mindig jó :)

lenochka

2019. december 14.

Gazdagon átitatott szuper termék a Niveatól! Pozitívum, hogy biológiailag lebomló anyagból készült. Megfelelően hidratált, viszont tisztítást én nem igazán vettem észre. Eltávolítás után ragacsos érzetet hagyott a bőrömön. Átlagos terméknek mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

bendi13

2019. október 15.

Akciós volt a Rossmannban, így gondoltam kirpóbálom. Nagyon megnyerő a csomagolása, de nem nyújt semmi extrát. Tetszik, hogy biológialag lebomlik. Használataa után matt és teltebb bőr fogadott. Az illata nagyon erőteljes, ami egyeseket irritálhat. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Zsancica

2019. október 3.

Jó kis termék, frissitett és kellemes érzést kölcsönzött. Tiszta érzetem volt utána és az illata is nagyon jó volt. Habár az összwtevői nem a legszebbek, nalam irritációt nem okozott - tapasztaltak alapján kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

szabo123

2019. szeptember 27.

jó volt a maszk,finom illatú. különösebb probléma nincs vele,talán az, hogy egy kicsit csípte a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Babika20

2019. szeptember 27.

TRND projektben teszteltem én is. Plusz pont, hogy lebomló a maszk anyaga, örülök, hogy nincs benne denat.alcohol. A szérum mennyisége pont elég, a maszk jól passzolt az arcomra.A 10 perc végére már igazítanom kellett, mert nem tapadt olyan jól, de legalább nem maradt felesleges szérum benne. Nem irritált, kellően hidratált, volt 1 nagy pattim, azt nyugtatta. Ajánlom, bár árban nekem picikét sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.