Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2013. november 25.

Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 250 ml

summergirl21

2015. június 28.

Az apricot\barackos illattal egyutt az egyik legjobb nivea tusfurdo volt. Kar, hogy megszuntettek a ket legjobbat, azota nem hasznalok nivea tusfurdot... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Babooca

2014. április 12.

Kedvenc Nivea tusfürdő illatom. Végtelenül lágy, krémes és puha rózsa illata van. Mesés. Azonban visszatart az ára és ezek az összetevők sem fényesek. Váltottam szappanra, olcsóbb és gazdaságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

kincsö

2013. február 22.

Imádom az illatát.egy időben csak ezt vettem .kicsit rauntam az illatára de attól függetlenül imádom.pár hónap és újra megveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

siss

2013. január 30.

Hogy én ezt a fajtát mennyire imádtam régen és imádnám a mai napig,ha nem lenne olyan drága.A legtöbb helyen már 800 ft körül van az ára.Luxus,csak azért,hogy elpancsoljam.Évekkel ezelőtt rengeteget elhasználtam belőle,csak ezt vettem.Akkor még olcsó volt.Isteni illata van,finom krémes habja,engem nem szárított.Valameddig meg is maradt a bőrön.Csak az ára miatt nem ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

fdorottya

2012. november 13.

Szárít, az illata nem marad meg sokáig, és még allergiás is lettem rá! Szerintem egy picit drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

vig.krisztina.m

2012. augusztus 24.

Nagyon szeretem, az állaga nagyon jó és az illata...hmmm... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Nagyon szeretem, az állaga nagyon jó és az illata...hmmm... :)

adrienn.spaitsne

2012. május 28.

imádom az illatát, ha nem lenne drága, csak ezt venném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

imádom az illatát, ha nem lenne drága, csak ezt venném

edefarkas

2012. április 7.

Ez volt a legelső Nivea tusfürdőm és rögtön lenyűgözött! Csodás krémes állaga van, kevés is elég belőle, jól habzik. Az illatát is nagyon szeretem, könnyed, visszafogott. Picit drága, de megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

varga.stella

2012. március 24.

Nekem az összes Nivea krémtusfürdő bejött eddig. Kellemes az illatuk és tusfürdőhöz képest elég jól hidratálnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

ildikusz

2012. január 13.

Szeretem, jó az illata, jó az állaga, kicsit szárít, mint minden tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 13.

Szeretem, jó az illata, jó az állaga, kicsit szárít, mint minden tusfürdő.