Nogrey

Ár:   2960 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2011. november 10.

Kategória:   Hajfestékek

A Nogrey Lotion természetesen fiatalosabbá változtatja megjelenését mintegy két-három hét alatt. Az ősz hajszálak árnyalatról árnyalatra sötétedve nyerik el a kívánt színt.

Kiszerelés: 200 ml

tothkatalin0809

2018. augusztus 2.

Tavaly kipróbáltam és az első hét után már szőkésnek láttam az ősz szálakat, de nem folytattam tovább az illata miatt. A kezemet is összefogta. Az első héten nagyon sokat elhasználtam belőle, nem volt túl gazdaságos. Talán idővel, ha kevesebbet kell használni, akkor jobban megéri, de a szagát sose fogom megszokni. A barátom volt a másik ok, hogy nem folytattam akkor, mert őt is zavarta az illata. Meg akarok vele próbálkozni újra, mert a hajfestést sem szeretem és nem sikerül hasonlóra befesteni a hajam, mindig ledobja mostanában a festéket. Végülis nem értem el vele a célom, mivel abbahagytam, így kell egy újabb nekifutás, hogy eredményt lássak, ezért 3 csillagot adok, mert valami elkezdődött, de eléggé befogja a körmöket és kellemetlen az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Sueann

2016. november 25.

Elhasználtam egy üveggel, és semmi. A második üveggel nem tudom mit kezdjek, mert reménykedtem és kettővel vettem. A hajam nem szinezte vissza, viszont a körömágybőrt elszinezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 25.

Profisale

Korcsoport: >54
2015. október 11.

Egyéb webes oldalakon 12000+száll. ktg.-ért árulják, mint 3 havi adagot. (Én is onnan vettem, hála az égnek). Szaga alapján valami ammóniás sz..r, egy hónapra sem elég, átható szaga használat után 2 napig is megmarag, sprőddé teszi a hajat és a színezés: max. sötét szalmasárga lesz tőle az ősz haj!!!!

Keressetek mást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 11.

Keressetek mást!

summer15

2015. október 5.

Csodák már pedig nincsenek?? :(

Nagy hévvel vásároltam meg a terméket, hogy eltüntessem a stressz miatt kijött ősz hajszálaimat, de 3 hét után még semmi eredmény. 2 dobozzal is vettem, de az biztos, hogy amíg az első doboz nem fogy el, nem adom fel!
Valóban a szaga nem a legjobb parfüm, de ha hat valakinek, akkor kit érdekel, nem?:D
Kesztyűt használok hozzá, de nekem leginkább a frufrumnál kell használnom és még a bőrömet se színezi be...aminek lehet, hogy örülnék, mert akkor a hajamat is befogná!

Egyetlen "pozitívuma", hogy valóban nem károsítja a hajat, amitől sok fórumozó félt...talán a másik csodával kellett volna kísérleteznem?? Nem tom...arra sokan írták, hogy zöld lett a hajuk...

Updatelek majd egy hónap múlva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Csodák már pedig nincsenek?? :(

Updatelek majd egy hónap múlva!

makrancos

2015. július 26.

Nem volt túl sok ősz hajszálam, a hajam is világos, iszap-szőke..:) főleg a halántéknál láttam én leginkább. Egy ideig színezgettem, de erős szálú a hajam 2 hajmosás után ledobta...festeni nincs kedvem...
Kb. 1 hónapja használom. Az első 3 héten minden nap...aztán majdnem minden nap, volt, hogy kihagytam egy napot...nekem iszonyú vastag szálú hajam van...a fodrász azt mondja,egy lónak a farokszálai ilyen vastagok, gondolom nekem ezért lassabb folyamat...most már csak 2-3 szálat látok a fejtetőmnél, az is inkább már aranyszínű, a halántékomon is szépen szőkül...sokat javult. Még egy hónapig tervezem minden nap kenegetni, aztán ritkábban. A nem ősz szálak színe is szépen megújult.
A leírt mellékesek nekem is megvannak, gumikesztyű a körömkosz ellen, az arc pórusokat figyelmesebben takarítom a napi bőrápolás során.
Alapvetően elégedett vagyok, inkább mint festegetni...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

Alapvetően elégedett vagyok, inkább mint festegetni...:)

Solid

2015. június 10.

Tényleg fed, nekem visszaszínezi!
Viszont az arcom pórusai is sötétre színeződnek, kis fekete pontokként látszanak.
És a körmöm alatt is sötét lesz, mintha koszos lenne. Ti is tapasztaltátok ezeket? Hogy lehetne kiküszöbölni?
Az utóbbiak miatt a 4 pont, különben jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Tényleg fed, nekem visszaszínezi!
Az utóbbiak miatt a 4 pont, különben jó.

akirE

2015. március 29.

Sajnos semmit sem ér, ráadásul rendkívül büdös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 29.

Sajnos semmit sem ér, ráadásul rendkívül büdös.

sarah93

2014. augusztus 19.

Egy ismerősömnek vettem ajándékba(hölgy az illető), és nem sok reményt fűztem hozzá. De az itteni vélemények alapján megpróbáltam. Már az első hét után látszottak a szőkés barna hajszálak (ez az eredeti hajszíne). Velem együtt örült.Egy hónapos használat után a haja egyöntetű színű lett, szinte hihetetlen.Azt mondja fiatal lánynak érzi magát és olyan boldog, hogy azóta fűnek fának ajánlja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

krémh

2013. augusztus 7.

Száz százalékosan nem fed, de azért sokat javít a helyzeten, és nincs benne annyi káros anyag, mint a hajfestékekben, igaz, rettenetes szaga van, még a párnának is tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Villango

2013. július 28.

Nálunk is a párom használja, és tényleg egy csoda. :) Ő nagyon örül ennek, a haja kb 50%-ban volt ősz, viszont a No Grey-jel alig látni már ősz hajszálakat a fején. Jó cégér, mert munkatársai és édesapám is kérte vegyünk neki ilyen lötyit. :) Mi egy bio nagykerben vásároljuk, 2500.- ért kb.
Ezelőtt az agyonreklámozott Bionex-et használta, ami egy vagyon volt...és semmit de semmit nem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Emulgeálószer, felületaktív anyag.