Nonique

Ár:   2430 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

E különleges hidratáló testápoló a benne rejlő gyümölcsöknek, - mint a bio mangó, bio grapefruit, bio guarana - köszönheti erejét. A termékcsalád szerves részét képező bio noni és bio aloe vera csak fokozza a hatást. Minden bőrtípusra ajánlott.

magichand

2016. június 21.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm, és feszes, az illatát ezért megbocsájtom. Nem ragad, hamar beszívódik, tökéletes nyárra, nem nehéz olajos. Néhány napja futottam bele egy osztrák dmben kevesebb mint 3 euró volt, ennyiért bármikor megvenném, de lehet még teljes áron is, ha a narancsbőr ellen is működni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Heloise

2015. június 6.

Még csak párszor használtam, de nagyon tetszik. Klassz, és megnyugtató az is, hogy tudom tiszták és természetesek az összetevők. Nyárra ideális mert balzsamos, folyós állagú testápolóként könnyed érzést ad a testnek, és a grapefruit-mangó kombináció felfrissíti az érzékszerveket. Hamar beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet, a nagy tubus pedig szerintem nagyon sokáig elég. Konkrétan olyan robbanásszerűen intenzív ez a grapefruitos frissesség, mintha egy finom hűs mojito koktéllal burkoltam volna be magam. Ebben a nyári melegben kifejezetten örülök, hogy van egy ilyen is a polcomon. Mindenképp maximális pontszámot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 6.