Nonique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

E-vitaminokban gazdag testápoló. Természetes ránctalanító hatású, kifejezetten érett, száraz bőrre ajánlott.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. november 28.

VÉGRE! Megtaláltam a koromnak, bőrömnek megfelelő testápolót! A szokottnál picit vastagabb állagú, nehezebben kenhető és lassabban szívódik be a bőrbe. DE: mindez megbocsátható neki! És az is, hogy gyakorlatilag nincs illata. Nem számít! Mert a lényeget tudja! Tényleg láthatóan ránctalanít! Még a lábszáron szárazabb bőr jelenséget is megszüntette!
Nem tudom az itteni rendszer miért emelte be automatikusan, hogy a termék lelőhelye a Müller, mert én a szolnoki boltjukban sajnos nem találtam, nem volt, amikor a napokban kerestem. Amit most első flakonként használok, azt egy bioboltban találtam Budapesten. És aggódom, hogy másutt nem is tudom a következőt megvenni, mert a magyar netes boltok nem árulják, csak a korábbi, hyaluronsav nélküli változatát!
Pedig ez egy csoda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 28.

Pedig ez egy csoda!