Nonique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chyny-eve, Módosítva: 2013. november 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

A szappan kiváló visszazsírosító hatásának köszönhetően a legnagyobb gonddal ápolja a bőrt. A megfelelő hidratáló hatást segítik a benne lévő összetevők, mint a bio noni, bio aloe vera, bio babassu olaj és bio narancsolaj.

chyny-eve

2013. november 13.

2 napja vettem egy NONIQUE X-MAS szettet a Müllerben, ez a szappan is benne volt. Rögtön ki is próbáltam, nem rossz. Szebb lett tőle a bőröm, sminket leszedni nem tudom, mennyire tud. Azt még tesztelem. :) Puha lett az arcbőröm a használata után. Mondjuk nem vagyok nagy szappan használó, de ezt már nem dobom ki, ha elkezdtem. Volt a csomagban egy narancsolajos arcápoló balzsam is, az mintha irritálta volna az érzékeny bőröm! Nekem sajna egyszerre vegyes és érzékeny a bőröm! Nem hiszem, hogy újra veszem a csomit, annak ellenére, hogy nem rossz. Vagy esetleg az érzékeny változatnak adok egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.