Egyéb

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: szabo.szandra1993, Módosítva: 2018. április 7.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az MSM egy szerves kén vegyület, amely jelen van minden élő organizmusban (növények, állatok, emberek). Az emberi szervezet 4. legfontosabb tápanyaga. Mai modern életmódunk miatt tipikusan nincs elég MSM a szervezetben, melynek pótlására alkalmas az MSM krém.

Makk Zsuzsó

2014. december 11.

Az MSM az egyik legtutibb bőrrugalmasító, bőrszépítő anyag. Aki szedett már valamilyen porc-, izületvitamint, az tudja, miről beszélek. Ez a krém is nagyon jó hatással van a bőrre, csak két problémám van vele: a mentaolaj és az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

szabo.szandra1993

2014. április 30.

Nagyon jó kis krém. Én a problémás bőrömre vettem, habàr föleg fájdalomcsillapításra ajánlják. Maga a krém állaga és színe: inkáb gél ès ilyen érdekes áttetszős de mégis picit fehér (még sosem láttam ilyet). Az illata picit kellemetlen, de jól kivehető a mentaillat is. Miután felvisszük a menta miatt picikét bizserget és hűsít.
A bőröm az utóbbiidőben a sok stresz miatt elég csúnya (miteszeres, nagy pórusokkal és csúny bòrképpel), de ez a "krém" kb 2 hónap használat után olyan széppé és puhàvá tette hogy öröm a tükörbe nézni és sminkelni (mivel szinte nem is kell korrektort meg alapozót használnom a hasznàlata óta, ami nálam nagy szó).
A termèk ára picit húzós: 6400 Ft-èrt vesztegetik amiért 100 ml csodát kapunk. Ahhoz képest hogy mennyi drága sztárterméket (pl.: vichy, bioderma, eucerin) megvàsàroltam és vagy nem hasznàltak vagy rontottak a bőröm állapotán örömmel fizetem ki ezt az összeget :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol