Best of Beauty 2019

Nourish

Ár:   8230 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lindi81, Módosítva: 2015. április 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mélyen táplálja és élénkíti az arcbőrt, nem hagy maga után olajos érzetet. Segít helyreállítani a bőr rugalmasságát, semlegesíti a szabadgyököket. Fokozza a bőr kollagén és természetes lipid képződését, mely által csökkenti a bőr öregedésének jeleit. A marokkói argán olaj jól ismert bőrfiatalító tulajdonságairól, gazdag esszenciális zsírsavakban, mint az omega-6 zsírsav illetve a védő, antioxidáns E-vitamin, ezáltal segít megőrizni a bőr rugalmasságát, és természetes ellenállóképességét. Az abesszín-tátorján olaj hidratáló hatású, támogatja a kollagén termelődést a bőr feszesebb, simább megjelenéséért. A nyugtató bioaktív gyömbér kivonat segít a környezeti hatások okozta károsodások leküzdésében.
90%-ban organikus összetevőket tartalmaz.
Kiszerelés: 15ml.
Főbb hatóanyagai: gyömbér kivonat, irritáció elleni komplex formula, argán-, abesszín-tátorján-, narancs- és neroli olaj.

ildiko81

2017. június 16.

Az első szérum, amit kipróbáltam és teljesen beleszerettem! Kombinált, de helyenként száraz a bőröm, ezért döntöttem a Nourish Argan Rescue szérum mellett, és nem bántam meg. A száraz területeket 1 hét alatt teljesen rendbe hozta, azóta sem küzdök vele, a zsírosabb területeket nem tette zsírosabbá, sőt, szépen helyrehozta a bőröm. A fődíj a szemem alatt kezdődő apró ráncok eltüntetése volt, ami két hét alatt sikerült neki! Azóta ódákat zengek róla és ajánlom mindenkinek, mert könnyen beszívódik, nagyon kellemes állaga van, nem ragacsos, és finom, de nem erőteljes, tolakodó az illata.
Az első héten reggel és este használtam arctisztítást követően (reggelente a Nourish Argan hidratáló krém alá), de egy hét után már elegendő volt csak esténként bekennem vele az arcomat. Egy pumpálás bőven elég belőle, és ebből még a nyakra, egy kicsi pedig a dekoltázsomra is jutott :-)
A Nourish termékeket egyébként is nagyon szeretem, az összetételük, az illatuk miatt és mert valóban, szemmel láthatóan jót tesznek a bőrömnek, ez a szérum pedig számomra a No1!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Eta38x

2017. május 19.

Ohh, ez valami csodás ez a szérum! Vagyis szérumnak nem mondanám, mert inkább olaj. Nagyon kevés kell belőle, egy pumpálásnyi. Azonnal beszívódik és olyan simi lesz tőle a bőröm. Az illata enyhéz citrusos, natúr. Nagyon kellemes! Esténként használom, kb. heti 4-5x. A kombinált bőröm is imádja. Reggelre én érzem, hogy kisimultabb a bőröm. Az INCI-je is nagyon szép. Nálam nagyon bejött. Szétnézek a Nourish házatáján :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Demonshadow

2016. december 21.

No, no, no, no! Nekem ez a krém szabályosan olyan volt, mintha étolajat kentem volna az arcomra. Hiába oszlattam el egyenletesen, hiába masszíroztam, egyáltalán nem szívódott be, így az arcom úgy csillogott, mintha diszkógömb lenne. Illata nem igazán van, olyan "olajos", "érett". De hiába minden szép szó és ígéret, biztos, hogy nem venném meg, nekem rettentően sok, sokk volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.