Nourish

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: miri77, Módosítva: 2015. február 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes levendula illattal. Helyreállítja és regenerálja valamint hidratálja és puhává teszi a bőrt. E-vitamin és Omega-6 tartalma segít megkötni a sejtek és szövetek nedvességtartalmát. A készítményben található tengeri algin hialuronsavval és peptidekkel párosítva kollagén termelődés stimuláló hatású. Bőrirritáció elleni komplexszel.

90%-ban organikus összetevőket tartalmaz.

Főbb hatóanyagai: organikus shea vaj, aloe vera levél por, organikus argán- borágó és levendula olaj, tripeptid, algin, hialuronsav, irritáció elleni komplex