Now

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   118 ml és 237 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vebu, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   118 ml és 237 ml
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A mandulaolaj alkalmas bármilyen bőrtípus táplálására és élénkítésére. Könnyen beszívódik, nem tömíti el a pórusokat, tiszta, puha bőrt eredményez. Ez a bőrtápláló olaj alkalmas az egész test ápolására.

Peculilyar

2021. március 22.

Féltem, hogy az a tipikus mandula (marcipán) illata lesz, de kellemeset csalódtam. Még csak most próbáltam ki, majd jövök updatelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

goldgirl

2019. július 13.

Fú nagyon jó kis olaj, én már többféle olajjal próbálkoztam, de mind sok volt a bőrömnek. Viszont ha ezzel kenem le este az arcom (arckrémmel keverve), reggelre pihe puha, zsírtól nem tocsogó arcbőrrel ébredek, pattanást sem okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

vebu

2019. január 23.

Amerikából érkezett hozzám ez a kis olaj, ami öt csillagot érdemel, mert tényleg nem tömíti el a pórusokat, és tényleg csodálatosan sima a bőröm a reggeli ébredésnél. Tartja amit ígér, kivéve a gyors beszívódást - azért nem megy egyről a kettőre, amíg eltűnik az olajos csillogás az arcomról. Úgyhogy inkább estére ajánlom, elfekvés előtt egy fél órával, hogy ne a párnán végezze a cucc fele :) Az alapára nagyon olcsó volt, és valószínűnek tartom, hogy az itthon kapható mandulaolajak is hasonlóak, így nem feltétlenül éri meg megrendelni külföldről. Más rendelések mellé csak úgy belepottyantani a kosárba viszont nem rossz ötlet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.